0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Нов оригинален Lenovo IdeaPad U310 Lcd делото делото горната част на корпуса с антена Touch и NO Touch

Нов оригинален Lenovo IdeaPad U310 Lcd делото делото горната част на корпуса с антена Touch и NO Touch

BGN 52.80
Продуктът е наличен

Налично


Состојба
Новиот О riginal
FRU
90202982 3 CLZ7 LCLV30 90202981 3 CLZ7 LCLV10 90200783 3 CLZ7 LCLV00 90902980
Боја
Пинк Bule Сива
Одговара
U310
Пакетот вклучува
1 buc
Забелешка
Проверете Picutre или FRU пред да го купат овој објект

Параметри на продукта

Размер:
NO Touch
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
u310
Пол:
Унисекс
Стил:
Калъфи За Лаптопи
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
Тип:
Лаптоп Замяна На Капака
търговска марка:
Lenovo
Тип На Затваряне:
Без Цип
Стил:
бизнес
Пакет:
No
Приложими модели:
u310

Продукти в категория