0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-26 %
Нов лаптоп USB Охладител Air Extracting Cooling Fan CPU Охладител за лаптоп Cooling PC

Нов лаптоп USB Охладител Air Extracting Cooling Fan CPU Охладител за лаптоп Cooling PC

BGN 33.00
BGN 44.78
Продуктът е наличен

Налично


Новиот USB Лаптоп Ладилникот за Воздух Вадење на Вентилаторот за Ладење на ПРОЦЕСОРОТ Кулер За Лаптоп Компјутер PC Ладење
Функција :
100% Сосема Нов!
1. Се прилагодува брзината на вентилаторот и звук.
2. Користење на затворен висока-брзина, турбо вентилатор, за да се обезбеди висока ефективност и ефикасност
работа за долго време, и да се избегне прашина влијае на фан живот,тоа може да се откажат температура 20-30 степен.
3. Во случај на одржување на високо-брзински функционирање на фан и истиот воздух
густина, значи дека отпорот е мал, силни ветрови, звук и ниска три-во-едно
разумен дизајн.
Боја : црна
Материјал : Бакар Легура
Ротирање на ветер : 1500-4500±10%ВРТЕЖИ во минута .
Максимална воздушниот волумен : 75.35 CFM
Номинална напон : 5 VDC
Номинална струја : 0.35 ± 10% На
Влезна моќност : 3.6 W
Влезен напон : 220 V
Забелешка : Ако имате било какви прашања или проблеми,ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на спорот, ние активно ќе го реши вашиот проблем и да останете во контакт со вас.
1. Ние поддршка Зачувам и Pay Pal. Можете да Платите со преку Alipay, Виза, Мастеркард, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер на Ali Express. 2. Ве молиме да направи плаќање во најкраток можен рок, така што ние ќе брод на вас како е можно поскоро и да може да се добие објект од порано. 3. Забелешка : Било увоз тарифа на објектот е на купувачот одговорност, не се вклучени во продажната цена или такси превозот; Но тоа генерално не се случи, ние ќе се прогласи производ како подарок со пониска вредност да ви помогне лесно да се добие објектот преку Царината.Ве молиме не грижете се. 1. Ние ќе брод на стоките во рок од 2 дена по приемот на вашата исплата. Стоката сигурно ќе биде издадена не повеќе од пет работни дена. 2. Пратки може да биде одложен поради надвор од акциите и празници. Не грижете се за оваа infrequency. 3. Забелешка : Ако имате било какви прашања во врска со логистика информации за вашиот пакет, ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на спорот, ние ќе одговориме на вашите прашања и да останете во контакт со вас.

Параметри на продукта

Цвят:
Злато
USB портове:
1
Тип Радиатор:
С въздушно охлаждане
Тип:
Единични Вентилатори
търговска марка:
Дипфокс
Прилагането На Размерите На Преносим Компютър:
За всички тетрадки книги
Пакет:
No
Номер На Модела:
Es-BM7-005
Тип:
вентилатора за охлаждане на лаптопа
Статут На Продукти:
Склад
Материал:
медна сплав

Продукти в категория