0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-7 %
Новата клавиатура за IBM Е420 E420S E425 E320 E325 S420 US клавиатура на лаптоп

Новата клавиатура за IBM Е420 E420S E425 E320 E325 S420 US клавиатура на лаптоп

BGN 46.00
BGN 49.28
Продуктът е наличен

Налично


Напомена :
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот. Предмети генерално се испраќаат до вашиот превозот адреса во рок од 24 часа по уплата е потврдена. (Sat. & Сонцето. и повеќето национални празници исклучени.). ако сакате да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас во времето. Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока. Превозот преку ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ се достапни, ве молиме контактирајте со нас ако сакате другите превозот услуга. Се враќа : Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект, или DOA. Неисправни производи може да се менува за време на гаранцијата.

Параметри на продукта

Номер На Модела:
Е425
Съвместим Марка:
Lenovo
Стандарт:
Стандарт на САЩ

Продукти в категория