0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
19V 2.37 a лаптоп ac адаптер зарядно за Toshiba Satellite S55-C5262 S55-C5274 S55D-A5366 S55D-A5383 S55T-A5238 S55T-A5258

19V 2.37 a лаптоп ac адаптер зарядно за Toshiba Satellite S55-C5262 S55-C5274 S55D-A5366 S55D-A5383 S55T-A5238 S55T-A5258

BGN 17.57
Продуктът е наличен

Налично

19 V 2.37 лаптоп AC адаптер апарат за полнење за на Toshiba Satellite S55-C5262 S55-C5274 S55 D-A5366 S55 D-A5383 S55 T-A5238 S55 T-A5258 Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Toshiba Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 45 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 2.37 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Параметри на продукта

Съвместим Марка:
Гъвкав, За Toshiba
Номер На Модела:
S55T-A5258
търговска марка:
Firstmax
Пакет:
No
Изходно Напрежение:
19В
Изходен Ток:
2.37 а
Тип Штепсельной Вилици:
за всички

Продукти в категория