0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-25 %
7 10 12 13 14 15 17 Неопреновая Чанта За Лаптоп Tablet Sleeve Калъф Чанта За Лаптоп 13.3 15.4 17.3 За Macbook Air / Pro #5 #E

7 10 12 13 14 15 17 Неопреновая Чанта За Лаптоп Tablet Sleeve Калъф Чанта За Лаптоп 13.3 15.4 17.3 За Macbook Air / Pro 5 E

BGN 11.00
BGN 14.70
Продуктът е наличен

Налично

Тоа е hadle е внатре кога ја користите може да се справи со't zip целосно Дизајни се печатени на двете страни од ракав од срце за пренос, не исчезнат и да се перат 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Слика на Двете Страни на Neoprene Ракав Случај Направени од Казна, Neoprene Материјал, Вечера Мека и лесна Тежина Двојно Патент и Имаат Патент Заштитник Спречете го Вашиот Лаптоп од Нула, Шок и Дамка Водоотпорен дише, Меки и Удобни. Може да се Повтори, Чистење, Лесно да се Исуши, Никогаш нема да Избледи
Димензија :
10" 26.8 mm x 21.5 mm одговара за 9.7" / 10.1" лаптоп
12" 293 mm x 235mm одговара за само 11,6" 12" 12.1" Инчен Лаптоп
13" 332mm x 250mm одговара за 12.6" 13" 13.3" лаптоп
14" 360mm x 265mm одговара за 14" 14.1" 14.4" лаптоп
15" 380mm x 295mm одговара за 15"/ 15.4"/ 15.6" лаптоп
17" 415mm x 322mm одговара for16.5"/ 17" /17.3"/17.4" Лаптоп
Забелешка : ве Молиме проверете која големина ракав одговара на вашиот лаптоп!
Кратки карактеристики : Вечера Мека и лесна Тежина Neoprene Издржлив материјал, Водоотпорен дише Никогаш не Исчезнат Двојно Zippe
Забелешка : ве Молиме проверете која големина ракав одговара на вашиот лаптоп!
Реалната слика
дршката е внатре
Повеќе слики
Превозот :
Ние обично се испраќаат надвор на објекти на следниот работен ден по уплата е потврдена (Саб. и Сонцето. да се исклучат.)
Ние брод предмети во САД од страна на USPS, друга земја од страна на Хонг Конг Воздухопловната,превозот времето е како што е подолу :
Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Политика На Враќање :
Купувачите мора да контактирате со нас за да испратите неисправни предмети назад за размена . **Ве молиме прочитајте ја нашата Врати/политика за Наплата за детали
Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот/корисникот дел.

Параметри на продукта

Размер:
10 inch, 12 inch, 13 inch, 14 inch, 15 inch, 17 inch
Тип На Затваряне:
Светкавица
Пакет:
ДА
търговска марка:
BINYEAE
Стил:
Стил
Пол:
Унисекс
Стил:
Калъфи За Лаптопи
Тип:
Ръкав За Лаптоп
Номер На Модела:
Чанта за лаптоп
Материал:
неопрен
Приложими модели:
Macbook
Вид На Модела:
С щампи
Стил:
Гильза Подложка
Приложими модели:
универсален, 9.7-17.4
is_customized:
Yes
Подходящ за 1:
За Macbook Air / Pro / Retina 11.6 13.3 15.4
Подходящ за 2-ма души:
За Dell, Asus, HP, Lenovo, Acer, Sony
Предмет на:
чанта за лаптоп sleeve bag

Продукти в категория