0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-29 %
Лаптоп процесор вентилатор за Acer Aspire 4741 4741G 4551 4551G D640 P / N AB7405HX-TB3 SJV41 вентилатор за охлаждане

Лаптоп процесор вентилатор за Acer Aspire 4741 4741G 4551 4551G D640 P / N AB7405HX-TB3 SJV41 вентилатор за охлаждане

BGN 6.00
BGN 8.51
Продуктът е наличен

Налично

Лаптоп cpu вентилатор За Acer Стремат 4741 4741 G 4551 4551 G D640 P/N AB7405 HX-TB3 SJV41 Вентилаторот за ладење
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
Состојба : Нова Бренд. Heatsink не е вклучена, само вентилаторот за ладење. Употреба : Лаптоп Вентилаторот За Ладење.
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Вентилаторот за Ладење.
( Heatsink не е вклучен ).
Фото е за повикување само !
Еден Навивач од различни фабрика, и-знам бренд вклучуваат ADDA, FORCECON, SUSON , SPEA, Делта и така натаму. Така ќе добиете фан ќе бидат различни логото и кодот од сликата. Но, ние се осигура дека ќе го добиете фан одговара за вашиот лаптоп . Ние гарантираме дека сето ова брендови се меѓусебно. Ако имате било какви прашања, или ќе умот овој проблем, ве Молиме да се биде внимателен пред купување !
Компатибилен Модел :
1 x Лаптоп cpu вентилатор За Acer Стремат 4741 4741 G 4551 4551 G D640 P/N AB7405 HX-TB3 SJV41 вентилаторот за ладење на ПРОЦЕСОРОТ

Параметри на продукта

Пакет:
ДА
Тип Радиатор:
С въздушно охлаждане
Номер На Модела:
вентилатор за Acer Aspire 4741 4741G 4551 4551G
Материал:
Алуминий И Пластмаса
Прилагането На Размерите На Преносим Компютър:
снимка
търговска марка:
DBJBA
Тип:
Единични Вентилатори
USB портове:
снимка
Статут На Продукти:
Склад

Продукти в категория