0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Нов само за Lenovo Thinkpad W530 охлаждащ радиатор и вентилатор 04W3627 0B56854 04W3626

Нов само за Lenovo Thinkpad W530 охлаждащ радиатор и вентилатор 04W3627 0B56854 04W3626

BGN 72.00
Продуктът е наличен

Налично

Нова/Orig за Lenovo Thinkpad W530 Ладење heatsink Фан 04 W3627 0 B57854 04 W3626 Ние се Продаваат 1pcs IBM/lenovo thinkpad W530 Heatsink CPU Вентилатор Состојба : Item вклучуваат heatsink theamal modeule како слика
FRU : 04 W3627 PN 0 B57854
ПОД-FRU 04 W3626
за lenovo thinkpad W530 Серија Лаптоп.
Проверете Picutre или PN пред да се купи оваа точка,она што го гледате е она што ќе добиете!!!
Warrty:3 Месеци Нашата цена според количината на вашето купување,
ако ви треба повеќе може да се јавите ние да се добие добра цена. thx

Состојба : Една сосема нова, неискористениот објект со апсолутно никакви знаци на истрошеност. Производот е прегледано, исчистени, и се коригира за полн работен ред и е во одлична состојба.Објектот може да се водат за исчезнати, со оригинално пакување. Сите производи биле тестирани пред поштенски Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Обично, ние брод вашиот пакет на вашата адреса, ве Молиме да ги доставите вашата целосна адреса вклучувајќи целосно име и презиме и телефон за контакт број за објектот да биде доставена до вас успешно. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа& Гаранција : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние нудиме на 3-месечно одржување. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Сите не-продавачот грешка враќање за наплата ќе биде подложен на 10% ре-порибување цена, купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.

Параметри на продукта

Пакет:
ДА
Тип Радиатор:
Термотрубка
търговска марка:
Lenovo
Статут На Продукти:
Склад

Продукти в категория