0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Новата клавиатура US English Version за лаптоп HP Envy 4-1000, 6-1000 4-1110us 4-1015DX 4-1043CL 4-1100 6-1111nr без рамка

Новата клавиатура US English Version за лаптоп HP Envy 4-1000, 6-1000 4-1110us 4-1015DX 4-1043CL 4-1100 6-1111nr без рамка

BGN 18.91
Продуктът е наличен

Налично


Руските Купувачи,ве Молиме Забелешка : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди доволно информации.
Важно :
Ве молиме проверете т тој стоки лицето на поштарот,доколку стоката се проблем, да одбие да ја прифати.и контактирајте со нас.ви благодариме.
Компатибилен Со :
Нова Тастатура НАС англиски Верзија за HP Завист 4-1000,6-1000 4-1110us 4-1015 DX 4-1043 CL 4-1100 6-1111nr Лаптоп Без Рамка
Распоред : US English
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.
Ве молиме Имајте во предвид : Оваа тастатура немаат рамка,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот лаптоп има НИ стил, правоаголник enter, не е "7" облик enter
Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја ПОНУДАТА! Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ,ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас,и ние ќе го провериме тоа за вас.
Замени погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодариме
1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.
2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 13-25 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД/Канада/Европа и 15-30 дена(за 40days) на други земји.
3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само. Тоа ќе не како одраз на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот. Пониска вредност ќе се избегне или намали вашиот увоз доход. Секој увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност.
4.Ќе бидете известени откако пратката е направен.

Параметри на продукта

Стандарт:
Стандарт на САЩ
Номер На Модела:
За 4-1000,6-1000 4-1110us 4-1015DX 4-1043CL 4-1100 6-1111nr
Съвместим Марка:
HP / Compaq
търговска марка:
Акутина
Състояние:
чисто нов
Гаранция:
1 година
Качество:
Всички тествани преди да изпратите
Доставка:
Безплатна доставка по пощата / ePacket

Продукти в категория