0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Клавиатурата е английската версия на САЩ за лаптоп HP Envy 6-1251er 6-1253er 6-1254er 6-1050er 6-1051er 6z-1100 без рамка

Клавиатурата е английската версия на САЩ за лаптоп HP Envy 6-1251er 6-1253er 6-1254er 6-1050er 6-1051er 6z-1100 без рамка

BGN 19.18
Продуктът е наличен

Налично


Компатибилен Со :
Американски англиски Верзија на Тастатурата за HP Завист 6-1251er 6-1253er 6-1254er 6-1050er 6-1051er 6z-1100 Лаптоп Без Рамка
Распоред : американски англиски Јазик
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Ве молиме Имајте во предвид : Оваа тастатура немаат рамка, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот лаптоп има НИ стил, правоаголник enter, не е "7" облик enter
Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата! Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ, и Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодариме
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Параметри на продукта

Стандарт:
Стандарт на САЩ
Номер На Модела:
За 6-1251er 6-1253er 6-1254er 6-1050er 6-1051er 6z-1100
Съвместим Марка:
HP / Compaq
търговска марка:
Акутина
Състояние:
НОВО
гаранция:
една година
Качество:
Високо качество, напълно тествани преди да изпратите!
Доставка:
Безплатна доставка за стълб порцелан / ePacket

Продукти в категория