0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
3шт HCS 1/4 шестостенни джолан 5 флейта фаска нож Debur Зенковка тренировка набор от

3шт HCS 1/4 шестостенни джолан 5 флейта фаска нож Debur Зенковка тренировка набор от

BGN 5.55
Продуктът е наличен

Налично

Карактеристики :
- Одлично за Потонувањето 90 степени дупки во дрво и меки метали во подготовка на countersunk завртки и fixings.
- Најчесто се користи големини, вклучувајќи 12mm, 16mm, 19mm сите со 1/4" хексадецимален брзи промени месо тело.
- Топлина третираат јаглерод челични ножеви се обезбеди подолг живот.
- Погоден за сите шумата и меки метали.
Спецификации :
- Материјал : Висок-јаглероден челик (HCS)
- Хексадецимален месо тело со Дијаметар : 1/4" (6.35 mm)
- Flute Број : 5
Големина на : 12mm, 16mm, 19mm
Пакетот вклучува :
1 x Хексадецимален месо тело countersink вежба 12mm
1 x Хексадецимален месо тело countersink вежба 16mm
1 x Хексадецимален месо тело countersink вежба 19mm Испорака Детали за Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 5 работен ден од Кина Пост Воздухопловната или e Packet по плаќањето е јасно.Нормално. Предмети ќе пристигне во 7-35 работни дена. Доаѓањето време зависи од некои фактори и различна област : Оваа табела само што нудат референца на пристигнување време, не значи дека ние испорака до сите од горенаведените земји. Ако сте итна ве Молиме изберете друга express ,како DHL,UPS-от ,итн. Однос на Продажбата на Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика за гаранција, не' покриваат предмети кои биле злоупотребени, изгорени или оштетени во било каква форма. Ве молиме контактирајте со нас преку Порака ако НЕ сте добиле објект, ние ќе ги провери со пост канцеларија, а потоа ја или рефундирање на каква било исчезнати објект. Во случај дека вашиот производ е расипан во секој случај, мора да контактирате со нас за ПОБРЗО, а потоа вратете го во рок од 7 Дена од денот на приемот. На поштарина и пакување на плаќање НЕМА да бидат вратени. Ние нема да бидат одговорни за испорака или за осигурување на трошоците настанати во враќањето точка назад кон нас. Ако ви се врати на точка купени од нас, тоа мора да се врати во Фабричка Состојба . Ова вклучува пакување, внесува, прирачници итн.

Параметри на продукта

Дължина:
Няма
is_customized:
Yes
търговска марка:
Мис демо
Номер На Модела:
12/16 / 19мм
Тип:
Зенкерное Тренировка
Воспользуйся:
Пробиване На Дърво
Направи си Сам пособия:
Коментари
Материал:
Высокоуглеродистая Стомана

Продукти в категория