0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Миниатюрен осово-сочлененный сензор за линейно движение на STEFAN KPM-25 KPM-25mm за кръгли предварително напрегнати домкратов

Миниатюрен осово-сочлененный сензор за линейно движение на STEFAN KPM-25 KPM-25mm за кръгли предварително напрегнати домкратов

BGN 86.40
Продуктът е наличен

Налично


ЗДРАВО, ако ви треба друг вид прилагодено производ ве молиме според информациите подолу за да изберете како треба и контактирајте со нас
Производ Преглед :
KTC тип на Производ (заштитените жица производи со 1 метар тестенини) :
KTC1 、 KTC 、 LWH : Shift менувачот, KTC1 За нов KTC
KTM 、 KTC2 、 LWH2 : Мини-барови
KTR(1、2、3、4) : Пролетта ги ресетирате тип
Зафатнина лизгачот тип, KTF1 За нов KTF
KFM : Мини лизгачот
КЗК 、 KPCl : Зглоб-монтирани, KPC1 За нов КЗК
КПМ (12、16、1 8、22、23) : Микро-извртени-монтирани (digital претставник на кружни алуминиумска цевка со дијаметар)
KPF : Прирабница-монтирани
KSC 、 KSP 、 KSF : Мали нозе
PME12 、 PME14 、 PMI : Незаинтересираноста на суспендирани магнетен прстен
MTR : Magnetoresistive топката плови течни ниво мерач
WY-01 : Цемент ролери притиснете машина
200mm Ефикасен спектар ( MM )
10-5000 (опција со различна должина, ве молиме обратете се до палета за избор референца)
Р Излез тип на :
Р : Отпор излез тип ( 0-100% Даден влезен напон, со зафатнина варира), potentiometer, напон од 0-36 V Сите (основен стандард)
Ис : Напон од 0-5v Излезниот напон на напојување 15-24 V )
V2 : Напон од 0-l0 V Излезниот напон на напојување 15-24 V
Ал : Сегашниот 4-20m A Излез, три-жица, напон 15-24 V
А2 : Сегашниот 4-20m A Излез две-жица , напон 15-24 V
РС : RS485 Дигитален сигнал излез
C Штекер :
C Водоотпорен кабел конектори : (KTCl/KTC/LWH/KTFl/TLH/КЗК/KPCl/KPM23/MTR опционално)
P : Авијација приклучок : (KTCl/KTC/LWH/KTM/KTR (1.2,3,4)/KTFl/TLH/КЗК/KPCl/MTR опционално)
H : Hessman заеднички : (KTCl/KTC/LWH/KTF/KTFl/TLH опционално)
DL Линија на ветер :
Dl : Опашка-прави линии : (KTC2/LWH2/KFM/КПМ (12, and16, and18)/KSC/KSP/KSF/PME12/PME14 опционално)
SL : Страна штекер : (KTMIKTC21 LWH21 KTR (1. 2.3. 4) /КПМ (16. 18.22. 23 : /КЗК/KPCl/KPF опционално)
J
Ј : Зглоб тип (рибино око на двата краја) : (KPM22/KPM23/КЗК/KPC1 опционално)
MT : Ремонтирам (опашки директно и завртка или со рибино око) :
(КПМ (16, and18, and22, and23)/КЗК/KPC1 опционално)
WZ
Wz : Метал стапка (KTC1/KTC/LWH/KTM/KTC2/LWH2/KTR/KTF/
KTFl/TLH/KFM/KSC/KSP/KSF/KPM12/PME12 Опционално )
sz : Пластични стапка (KPM12/KPM16/PME12 опционално)
LZ : Алуминиум легура стапка (KPM12/PME12/PME14 изборен) Здраво Драги Сите,
добредојдовте на нашата продавница.

Параметри на продукта

Направи си Сам пособия:
Електрически
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
CPM-25мм диаметър на тръбата 12 mm 16 mm 18

Продукти в категория