0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-9 %
TA3120 466854 466854-5001S 2674A394 2674A153 2674A360 2674A153R 2674A160P Turbo за Perkins Industrial T4. 40 1004.4 ЗР 4.0 L

TA3120 466854 466854-5001S 2674A394 2674A153 2674A360 2674A153R 2674A160P Turbo за Perkins Industrial T4. 40 1004.4 ЗР 4.0 L

BGN 328.00
BGN 359.98
Продуктът е наличен

Налично


Турбополнач Спецификација
Големо на НОВА TA3120 466854 466854-5001 S 311063 311063 R 312157 312172 312725 2674 A394 2674 A394 R 2674 A153 2674 A360 2674 A153 R 2674 A160 R 2674 A153 P 2674 A153 R 2674 A160 P 2674 A394 P 2674 A394 R Турбо Турбополнач За Perkins Индустриски JCB 4.0 L T4.40 02-200460 1004.4 THR
Турбополнач модел :
TA3120 трговија на Големо Бренд НОВИ (не се користи пред)
Дел број :
466854-0001 466854-5001 S 311063 311063 R 312157 312172 312725
ОЕМ N lipan :
2674 A394 2674 A394 R 2674 A153 2674 A360 2674 A153 R 2674 A160 R
2674 A153 P 2674 A160 P 2674 A394 P 2674 A394 R
Големина : 300*260*240mm
Пакување Детална : Цврста картонска кутија
Апликација :
За Perkin-s Индустриски T4.40 За JCB 4.0 L T4.40
Апликативен моторот :
T4.40 4.0 L 1004.4 THR
Позитивни Повратни Информации Од Светот Купувачот Клиенти -
## Листа цена е реална турбополнач нето цена , исклучува меѓународни изразуваат товар, Ако имате прашања, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе направиме се за најбрзиот повратни информации!
-
Трансакцијата Правила
Ако ви треба за да купите турбо или да се знаат повеќе детали, ве молиме испратете порака до нас за турбо специфичен модел, дел број и потребни количини,не двоумете се, ние ќе ви ги даде поевтини товарни понуда и детален опис на производот.
Задоволството на клиентите е нашиот прв на работа гол. Вашите наредби се добредојдени.
Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање( Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн .) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.
Превозот
1. Пред плаќање ве молиме контактирајте со нас да го цитирам и потврдете го вашиот товар. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
2. Ние поддршка на пратката од страна на DHL,Fe DEX,UPS-от,ТНТ,EMS или други пратката итн.
3. ние брод пакет да потврди адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно точно.
4. Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени.

Параметри на продукта

is_customized:
Yes
Номер На Модела:
TA3120 466854 466854-5001S 2674A394 за Perkin Industrial JCB T4. 40
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Предмет на:
TA3120 466854 продажба на Едро на нова никога не е била използвана по-рано
Прилагането на превозното средство:
За Perkin-s Industrial T4. 40 4.0 L T4. 40
Двигател приложения:
Двигател JCB 4.0 L T4. 40 1004.4 ЗР
номер на частта:
466854-5001S 466854-0001 311063 311063R 312157 312172 312725
О, НЕ.:
2674A394 2674A153 2674A360 2674A153R 2674A168
номер на частта.:
466854 5001S 466854 0001 4668545001S 4668540001
ТА НЕ. .:
2674A153P 2674A160P 2674A394P 2674A394R
Гаранционен срок:
12 месеца турбо с подплънки
Модел:
TA3120 466854 466854-5001S 2674A394 за Perkin Industrial JCB T4. 40

Продукти в категория