0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-24 %
5 бр. / компл. 60 градуса HSS център зацапване тренировки комбинираната зенковки бита Комплект за електрически инструменти

5 бр. / компл. 60 градуса HSS център зацапване тренировки комбинираната зенковки бита Комплект за електрически инструменти

BGN 4.00
BGN 5.26
Продуктът е наличен

Налично


BI0002539
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : ХСС
Факултативна Големина : 1/8", 3/16", 1/4", 5/16", 5/32"
Боја : како на сликата покажува
Количина : 5pcs
60° совет агли
Применливи цврстина : HRC40 или помалку
Употреба : погоден за позиционирање и Chamfering обработка пред дупчење
Општи Материјали центрирање дупка обработка и chamfering обработка. Користење на кобалт high speed челик материјал
Сечење брзо, добро чип евакуација, edge јасни, остри и издржливи, на вежба месо тело има спецификација букви
(Без заштита chamfers композитни центар вежба)
Пакет се вклучени :
5pcs x центар вежба битови
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.

Параметри на продукта

търговска марка:
Майитр
Дължина:
Централните тренировки
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Тип:
Централно Тренировка
Номер На Модела:
Централните тренировки
Воспользуйся:
Пробиване На Метал
Материал:
Быстрорежущая Стомана

Продукти в категория