0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
AC70PLV3 нов капацитивен сензорен екран 7 Archos 70 Platinum Tablet Touch Panel digitizer смяна на сензор Безплатна доставка

AC70PLV3 нов капацитивен сензорен екран 7 Archos 70 Platinum Tablet Touch Panel digitizer смяна на сензор Безплатна доставка

BGN 10.64
Продуктът е наличен

Налично


Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.
Бидејќи постојат различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.
Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика/листа.
Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот. Кога ќе примите тоа, ве молиме тест пред инсталацијата.
Пакет : 1 допир
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
една испративме која кабел за заклучување може да биде различен, како на листа/слика,нов екран панел може да немаат лого на неа. но, оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато.ако не можете да го прифати ова, ве молиме да не купи.

Параметри на продукта

Цвят:
Бял, Черен
Номер На Модела:
За Archos 70 Platinum
Съвместим Марка:
Универсален
Тип На Екрана:
Капацитивен Екран
Размер На Екрана:
7~10 инча
Вид На Продукта:
Touchpad Таблет
търговска марка:
witblue
Тип:
Archos 70 Platinum 7.0 инчов сензорен екран
работа:
archos 70 platinum

Продукти в категория