0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
10 бр. / лот нов за 10.1 DEXP Ursus TS110 3G Tablet touch screen panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка

10 бр. / лот нов за 10.1 DEXP Ursus TS110 3G Tablet touch screen panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка

BGN 121.60
Продуктът е наличен

Налично


Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.
Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.
Пакет : 10 PCs/многу допир.
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување многу различни, како на слика/листа на еден, нов екран панел може да има логото на тоа или не, но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато. ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат.

Параметри на продукта

Цвят:
Бял, Черен
Съвместим Марка:
Универсален
Тип На Екрана:
Капацитивен Екран
Размер На Екрана:
10~13 инча
Номер На Модела:
За DEXP Ursus TS110 3G
Вид На Продукта:
Touchpad Таблет
търговска марка:
witblue
работа:
DEXP Ursus TS110 3G

Продукти в категория