0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-6 %
Нов 7 Overmax OV-LiveCore 7020 Tablet touch screen panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка

Нов 7 Overmax OV-LiveCore 7020 Tablet touch screen panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка

BGN 11.00
BGN 11.76
Продуктът е наличен

Налично

Новите 7" Overmax ОВ-Live Core 7020 Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор замена Бесплатен Превозот
Ве молиме проверете го вашиот екран на допир панел и екранот на допир за кабел, како на сликата пред да ја купите.
Пакет : 1 допир digitizer
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
една испративме која кабел за заклучување може да биде различен, како на листа/слика,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато.ако не можете да го прифати ова, ве молиме да не купи.

Параметри на продукта

Цвят:
Бял, Черен
Съвместим Марка:
Универсален
Тип На Екрана:
Капацитивен Екран
Размер На Екрана:
7~10 инча
Номер На Модела:
Overmax OV LiveCore 7020
търговска марка:
witblue
Вид На Продукта:
Touchpad Таблет
прилепнала:
Сензорен екран Overmax OV LiveCore 7020

Продукти в категория