0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Новият 10,1-инчов дигитайзер сензорен панел стъкло за tablet PC Irbis TZ15

Новият 10,1-инчов дигитайзер сензорен панел стъкло за tablet PC Irbis TZ15

BGN 19.52
Продуктът е наличен

Налично


Нови 10.1 инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло За Irbis TZ15 Таблет КОМПЈУТЕР
Пакетот вклучува : 1 x екран на допир
Компатибилен Модел : За Irbis TZ15
Посебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.
Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел. Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабелот е ист како на сликата. Различни производствени серии. Производ дел број и ЛОГОТО може да не биде во согласност со сликата. Ние само се гарантира компатибилноста на Пакување :
Ние обично пакет нашите производи од страна на анти-статички торби, торби меур, добар квалитет krabičkách. И ние и ветуваме тука, ако се тоа лоши, бидејќи на сиромашните пакет, тоа ќе биде 100% наша одговорност, и ние ќе се грижи за тоа. И како тоа се покажа за нашите reponsibility, ќе добиете 100% од вашите пари назад, или слободна замена. Топло Совет : Бидејќи Кина ПОСТ ВОЗДУХ ПОШТА е безбедноста на перформансите на ниска и долго време за испорака.Ако вашиот пакет е над 200или треба итно, ве молиме да не го изберат СЕКРЕТАР пост и Кина Пост. Ве молиме контактирајте со нас ако мислите дека превозот цена е во ред. Квалитет и Гаранција : Прво, ние се вративме сите популарни телефон матичната плоча, и сите поврзани со тестирање на опрема за да се тестира и да бидете сигурни дека тие се со добар квалитет, затоа што знаеме дека ако се тоа лоши, дека ќе биде наш проблем. Ние обезбеди гаранција за сите делови што се продава. Толку долго како што не е оштетен или скршен од вас, ние ќе им понуди слободна размена.

Параметри на продукта

Цвят:
Черен
търговска марка:
HengChu
Номер На Модела:
TZ15
Размер На Екрана:
10~13 инча
Тип На Екрана:
Капацитивен Екран
Вид На Продукта:
Touchpad Таблет
Съвместим Марка:
За Ирбиса

Продукти в категория