0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
Tablet Support 7 И 10 Pad Bracket Extension Remote Controller Hood мащабируем скоба за предавателя DJI Phantom 3 Standard 3S

Tablet Support 7 И 10 Pad Bracket Extension Remote Controller Hood мащабируем скоба за предавателя DJI Phantom 3 Standard 3S

BGN 18.00
BGN 19.01
Продуктът е наличен

Налично

Таблета Поддршка 7 " 10 " Рампа Заградата Продолжување Далечински Контролер Худ Scalable Заградата за DJI Фантом 3 Стандард 3 S Предавателот 3 D печатење
Спецификација :
- Оваа 3d печатење употреба со пролет во внатрешноста телескопски дизајн, се стави на таблет автоматски ќе биде стегната
- Продолжен дизајн, максимална екстензија на далечина е 18.5 cm, лесно да се поддржи 7 инчен 10 инчен таблет
- Да користите приклучок тип дизајн, компактен лесно да се инсталира и лесно да ги растурајте
- Apply to : DJI Фантом 3 стандард далечински контролер
Пакет се вклучени :
1 x Продолжување Таблета Заградата за transmitter (не вклучувајќи и други предмети)

Параметри на продукта

Тип Аксесоари Търтеи:
дистанционно управление
търговска марка:
SUNNYLIFE
Тегло:
110g
Размер:
18x15x5
Номер На Модела:
phantom standard 3
Цвят:
Бял
Пакет:
No
Съвместим Марка Търтеи:
DJI
Име:
3D печатни притежателя на дистанционното управление
Воспользуйся:
DJI PHANTOM 3 стандарт
Модел:
група хапчета dji
Тип:
Привърженик На Монитора Дистанционно Управление

Продукти в категория