0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-45 %
10000lm под наем светлина Волан предни светлини 2X XM-LT6 LED главоболие фенер сигурност светлина +Батерия + Зарядно устройство+лента за глава+лазерен задна светлина

10000lm под наем светлина Волан предни светлини 2X XM-LT6 LED главоболие фенер сигурност светлина +Батерия + Зарядно устройство+лента за глава+лазерен задна светлина

BGN 32.00
BGN 57.95
Продуктът е наличен

Налично


10000lm Велосипед Светлина Пред Handlebar Headlamp 2 X XM-LT6 LED Глава Светилка за Безбедност на Светлина +Батеријата +Полнач+Headband+Ласер Taillight
Спецификација
Материјал : Алуминиум Легура
Сијалица Тип : 2 X XM-LT6 LED
Број на Emitters : 2
Боја За Отпадоци : Кул Бело
Работен Напон : 3.0-5v
Напојување : 4 х Батерија 18650 во пакет(не се вклучуваат на батеријата)
Актуелни : 2500 MA
Вистински Прозрачна : 10000lm
Број на Начини : 4
Режим На Аранжманот : Ниска>Средината>Висок>Strobe
Режим Меморија : Никој
Тип На Прекинувач : Dual Обратна Clicky
Вклучете Локација : Tailcap
Леќи На Камерата : Пластични Филтер
Рефлектор : Алуминиум Мазни
Зрак Опсег : 200m
Димензија : Dxšxv : 66mm x 42mm x 28mm
Универзален Тип 100% Нов 4x батерија 18650 пак Сосема нов и висок квалитет.
Погоден за НРК-P7/XML-T6 LED Глава Светилка / Велосипед Светилка
Капацитетот на батеријата : 6400m Ah
Напон : 4.2 V-5v
Користење време : 2-3 часа На 1 LED Велосипед светлина
Време на полнење : 4-5 часа
Ласерски Taillight :
7 видови на flash mode : Секогаш светла, флеш, бавно флеш, од лево кон десно, десно кон лево и лево кон десно бавно блиц, блиц, блиц и назад
2 ласерски светла ве потсети на некој друг на одржување на далечина, додадете безбедност。Овој мал ласерски зрак опашка светлина ќе се осигура вашата безбедност, додека се возела во темнината.
Answer : ___________________________ Note : не гледајте директно во ласерски светла
Водоотпорен, побезбедни во вода магла кога се возеше во на ветер :
Се користи за џогирање, одење, велосипеди, автомобили итен случај, јавањето, патот итни & кампување, ИТН.
Работно време : Околу 9hours
Моќност : 2 x AAA батерии (не се вклучени)
Материјал : ABS, Акрил & Најлон
За 20-36mm цевка
Влезна Моќност : 1m W
ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ЛАСЕРСКИ ЗРАЧЕЊЕ СЕ ИЗБЕГНЕ ДИРЕКТНА ИЗЛОЖЕНОСТ НА ОКО! ДА СЕ ЧУВА ВОН ДОФАТ НА ДЕЦА!!!!!!
Пакет се вклучени :
1x Главата светилка
2x O-ring
1x Headband
1x4.2v Полнач
1x 6400m Ah Батеријата Пакет
1 x Ласерски Taillight
1) да ја прифатиме Ал ipay, Запад Унија, TT.

Параметри на продукта

Инсталация Настаняване:
Волан
източник на захранване:
Батерия
Номер На Модела:
велосипеден фенер
документ:
ССС
търговска марка:
ВАСТФАЙР

Продукти в категория