0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Бельо новородено размер на новороденото дете шапка цвете сливи новородено снимка подпори с дантелен край шапка

Бельо новородено размер на новороденото дете шапка цвете сливи новородено снимка подпори с дантелен край шапка

BGN 5.50
Продуктът е наличен

Налично


Споделување вашите прекрасни фотографии нас,да добиете 20%-25% наплата!
Answer : ___________________________ Note : ова е ткаенина гроздобер бебе девојка шапка.Perfet за новородено бебе девојка фотографија.
Ве молиме имајте во предвид : ние имаме неколку компјутери во продавница и не може да се најде точно иста боја откако излезе од продавницата.

Параметри на продукта

Размер:
Free size
Отдел Име:
Дете
Материал:
Бельо
търговска марка:
Дон И Джуди
Пол:
Унисекс
Възраст На Детето:
0-3 месеца
Вид На Модела:
С щампи
Номер На Модела:
шапка
Тип На Каишка За Ръка:
регулируема
избор:
Новороденото Снимка Подпори
Възрастова Група:
новороденото размер
Стил:
Ретро Стил
Място на произход на стоките:
Шанхай, Китай (Континентален)
Материал:
плат, дантела
is_customized:
Yes

Продукти в категория