0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-18 %
A041 САМ качеството на широк PS пластмасови ленти за коса на момичето основните аксесоари за коса, щипки за коса, черни и бели пръчици за коса 2,5 см, 10 бр/лот

A041 САМ качеството на широк PS пластмасови ленти за коса на момичето основните аксесоари за коса, щипки за коса, черни и бели пръчици за коса 2,5 см, 10 бр/лот

BGN 11.00
BGN 13.38
Продуктът е наличен

Налично

Читање Пред Шопинг Ако ви треба голема количина,ве молиме контактирајте со нас за попуст на Сите наши превозот начини ќе биде слободен за основни на референца се движи Наредби износ Наредби износ>$5,превозот од Регистрирани Мал Пакет (На пример : Ali Express Стандард Превозот ; Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ;Посебна Линија-YW) Наредби износ >/=$100,превозот од Експрес Испорака (На пример : DHL;Fe Dex;СФ;Специјални-линија..) така натаму
Настава : црна материјал е различен од бела и сива боја hairbands
Овие hairbands се сите основни лакови , можеби малкумина се оние кои имаат гребнатини и флеки ,но нема да влијае да се носат .Како и обично , Вие би можеле да се стави додатоци или лента на нив ,дека ќе биде совршен!
Настава : материјалот е различно помеѓу црно и бело.
Можеби може да се стави некои шарм или цвеќе на канџи (на пример)

Параметри на продукта

търговска марка:
FSGZ
Пол:
Унисекс
Материал:
Пластмаса
Отдел Име:
Деца
Стил:
Модни модели
Тип:
Лента за коса
Вид На Модела:
Твърд
Тип Елемент:
Шапки
Цвят:
черно и бяло
Ширина:
2.5CM
Брой / лот:
10шт

Продукти в категория