0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-11 %
10 бр./лот ABS пластмаса момичета котешки уши лента за глава детски коса, лента за глава коса прическа детски аксесоари за коса, шапки

10 бр./лот ABS пластмаса момичета котешки уши лента за глава детски коса, лента за глава коса прическа детски аксесоари за коса, шапки

BGN 10.00
BGN 11.20
Продуктът е наличен

Налично


2017 НОВ Подарок со Висок Квалитет Новороденче Headband Коса Додатоци
Специфични Информации :
Материјал : Акрил,Spandex
Име : Зајакот Уво Headband
Бои : 10 бои
Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики, pls се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.Pls дозволете 1-5мм разлики поради прирачник за мерење.
Pls остави порака abou бојата што сакате, кога проверете инаку, бои ќе бидат испратени по случаен избор. Ви благодариме за вашиот coorperation толку многу.
Плаќање
1).Плаќањето мора да се изврши во рок од 72 часа од нарачката.
2).Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3).Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување
4).Ние ќе брод објектот според вашата адреса што сте ни ја дале, па pls ни даде право адреса.
Испорака
1).Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.
2).Ние често брод предмети преку EMS,DHL,UPS-от,FEd EX,ТНТ,Кина пост,Хонгконг пост.
3).EMS изразат испорака обично се 5~10 работни дена depedent до дестинацијата,DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ експрес испорака обично се 3~5 работни дена зависни до дестинацијата.
4).Ние не се одговорни за било каква несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
Попуст
Ние нудиме повеќе попуст на голема цел,ако сте заинтересирани за купување на повеќе предмети или голема количина, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Политика за наплата
1).Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
2).Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.Нашите превозот цената вклучува ракување со обвиненија, пакување работи и други трошоци.
3).Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката
Ве молиме имајте на ум
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време ако имате било какви прашања пред купувањето, ние ќе ви одговори на вашите прашања во рок од 24 часа,но поради времето различни,ве молиме, напишете детали информации или прашања за нашиот e-mail,добра комуникација, ќе се избегне несреќа.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Шапки
Номер На Модела:
аксесоар за коса
Стил:
Модни модели
Вид На Модела:
Твърд
Пол:
Унисекс
Тип:
Превръзка на главата
Отдел Име:
Деца
Материал:
Polyester

Продукти в категория