0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Маковый принт цветя одеяло Свети Валентин Маковый шал шал шал, одеяло

Маковый принт цветя одеяло Свети Валентин Маковый шал шал шал, одеяло

BGN 1966.40
Продуктът е наличен

Налично

Опис На Производот
До 2015 Жените Зима и Топло, Капчиња Поврзана Долго Tassels Мека Заврши Shawl Марами Шамија Дополнителните Бесконечност Вратот Snood Шамија Име : афион цвет печати шамија Стил : жена долго шамија Материјал : 100% viscose Големина : 180*90cm Боја : можете да изберете MOQ : 500pcs Тежина : околу 100g/pc време на Испорака : превозот на стоки во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди ГАРАНЦИЈА : 100% наплата ако не сте задоволни со нашите ПРОИЗВОДИ/Услуги.
Производот Се Покаже
Превозот
Ве молиме проверете со вашиот превозот адреса внимателно пред касата, тоа не може да се промени доколку цел завршена.
Ние брод во рок од 2 работни еднаш плаќање завршен.
Ако ви треба нешто што не се наведени или поголема количина отколку што се наведени, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас. Ние ќе се обидеме да го најдете/list повеќе за вас. ние ќе обезбедиме специјален попуст и да ги прилагодите на листата за вас
Се враќа
Ние нудиме 14 ден парите назад гаранција.
Купувачот плаќа врати превозот.
Ако ви треба замена, ве молиме проверете два пати за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем и ни ги испратите некои слики за потврда. Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.
За Freedback
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме donot биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% СЕДНА ве молиме контактирајте со нас преку порака систем или е-пошта за најбрзо време на одговор.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Шалове
Пол:
Жени
Отдел Име:
Възрастен
Стил:
Модни модели
Вид На Шалове:
Шал
Вид На Модела:
Цвете
Номер На Модела:
JCL12
Материал:
Коприна
Дължина Шалове:
>175 см
Материал:
Коприна
Цвят:
зелен, жълт, тъмно син, бял, розов
Размер:
180*90 см
Сезон:
есен, зима, пролет
Модел:
дълъг шал
Тип:
маковый цветен принт женски шал
вид на лентата:
pashmina шал
Стил:
шал жени 2016 новата гореща разпродажба
стил шал:
Шал с флорални принтом от 100% вискоза

Продукти в категория