0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-6 %
19 цвята красиви рози малки очарователи шапки сватба парти шапки на гребени за коса с перо декор на аксесоари за коледни подаръци

19 цвята красиви рози малки очарователи шапки сватба парти шапки на гребени за коса с перо декор на аксесоари за коледни подаръци

BGN 12.00
BGN 12.78
Продуктът е наличен

Налично


Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин Опис 1) Детали 19 Бои симпатична зголеми Мали fascinators капи свадба партија headpiece на косата чешли со пердув оркестарот додатоци нова година подароци 2 Useage Партија капи, покажуваат капи,булчински коса додатоци,свадба fascinator,настан headwear, Повод handband,косата клипови 3) Avaliable боја розова,сина,жолта,marron,тиркизна,светло сина,топла розова,црна ние да може да се меша бојата за вас ,вие само оставете порака на која боја и колку ви треба кога ќе цел,ако тоа не забелешка на мешавина боја,ние ќе брод по случаен избор се меша,ви благодариме

Параметри на продукта

Размер:
Approx 12cm
Тип Елемент:
Шапки
Пол:
Жени
Отдел Име:
Възрастен
Стил:
Модни модели
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
СИФ50
Тип:
Лента за коса
Материал:
Имитация На Синамая
Размер:
Approx12cm
Цвят:
Червено, черно, бяло, розово, светло розово, синьо, жълто, бордо, тюркоазено, светло синьо
Използването на:
Парти, Сватба, Коктеил, Дело, Църква, На Уплътнението
Материал:
Имитация На Синамая

Продукти в категория