0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-40 %
Зимните Сладки Момчета И Момичета Ръкавици Плътен Цвят Пръст Точка Участък Възли Ръкавици Без Пръсти

Зимните Сладки Момчета И Момичета Ръкавици Плътен Цвят Пръст Точка Участък Възли Ръкавици Без Пръсти

BGN 1.00
BGN 1.68
Продуктът е наличен

Налично


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Како добар подарок за децата, Погоден за есен и зима се носат ефикасно да ја играат улогата на топло Можете да изберете различни бои според своите омилени Спецификации : Материја : Акрилик Големина : 14-14.5 cm/5.51"-5.71" еластична Боја : Црвена, Жолта, Зелена, Сина, Црна, Бела, Розова Количина : 1 компјутер
Answer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1pc * Зима Симпатична Бебе Момчиња Девојчиња Ракавици Солидна Боја Прст Точка Водат Поврзана Белезници

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Ръкавици И Ръкавици Без Пръсти
Стил:
Модни модели
Вид На Модела:
Твърд
Пол:
Унисекс
търговска марка:
До klv
Номер На Модела:
2С5093
Отдел Име:
Деца
Дължина Ръкавици:
Лакът
Материал:
Акрил

Продукти в категория