0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-16 %
Зимна мъжка мода ежедневни Шал увиване на шал, шалче разнообразни цветове шалове са топли

Зимна мъжка мода ежедневни Шал увиване на шал, шалче разнообразни цветове шалове са топли

BGN 10.00
BGN 11.94
Продуктът е наличен

Налично


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет
Карактеристики : Погоден за мажи и жени, Модата и Топло,Удобно и Флексибилни. Овој стил е уникатен и убава ! Прекрасен подарок за себе или за вашите пријателки
Спецификација : Материјал : Акрилик должина : 210cm/82.68 инчи Ширина : 28cm/11.02 инчи Достапни бои : Сина+Розова ,Сина+Сива, Сина+Црвена ,Жолта, Црвена+Сива Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Шамија (без мало пакет)

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Шалове
Стил:
Модни модели
Вид На Модела:
Мозайка
Отдел Име:
Възрастен
Вид На Шалове:
Шал
Пол:
Мъже
търговска марка:
До klv
Дължина Шалове:
>175 см
Номер На Модела:
2С0242
Материал:
Акрил

Продукти в категория