0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-44 %
Нова мода жените с малък квадратен копринен шал, материал: коприна шармез кърпа, размер: 52x52, дебелина 12 мм коня зелен лилав

Нова мода жените с малък квадратен копринен шал, материал: коприна шармез кърпа, размер: 52x52, дебелина 12 мм коня зелен лилав

BGN 17.00
BGN 30.40
Продуктът е наличен

Налично


1.Фото боја разлика, бидејќи на различни монитори, Боја опис затоа што на јазикот на преводот ќе биде на разликите, за повикување само : ) ви благодариме!
2.Нормално ние брод во рок од 24 часа,Инвентар промени секој ден бидејќи од вистински продавници продажба , ако сте купиле на ден надвор од акциите, ние ќе испратени до вас во 7 работни дена.
3.Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени.
4.Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.
5.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.
6.Ако наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе организира reshipment или враќање на средствата за вас.
7.Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници и не се отвори спорот директно.
8.Повратни информации е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство, ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се реши брзо и на најдобар начин
9.Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму, ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек.
10.Контакт : Адреса : 155# jiankang Rd, Hangzhou ,Жеџијанг ,Кина.
телефон : +86-0571-85199283
марами whatapp : 13157157917
Brocade whatapp : 13067866566
rocade Продавница : http : // www..com/store/1266910
Материјали : свила charmeuse платно големина : 52x52 Дебелина 12mm

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Шалове
Пол:
Жени
Отдел Име:
Възрастен
Стил:
Модни модели
Материал:
Коприна
Вид На Шалове:
Шал
Дължина Шалове:
Вид На Модела:
Геометрична

Продукти в категория