0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Дете момичетата зима Плетене на една кука вязаная бутон тюрбан лента за глава коса прическа Hatys0014

Дете момичетата зима Плетене на една кука вязаная бутон тюрбан лента за глава коса прическа Hatys0014

BGN 4.78
Продуктът е наличен

Налично

100% сосема нов и висок квалитет. Материјал : Памук, Плетени Големина : 19cm x 8cm Пакетот Вклучува : 1 x Headband
1. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ тука .
2. Ве молиме испратете плаќање во рок од 3 дена од купувањето.
Превозот
1. Пакетот ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната или e-Пакет.
2. Ние ќе испрати пратката во рок од 1-3 дена откако ќе ја испратите вашата исплата.
3. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни доколку постои каква било.
Гаранција
Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Ви благодариме.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Шапки
Стил:
Модни модели
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
HATYS0014
Тип:
Превръзка на главата
Отдел Име:
Деца
Пол:
Момичета
Материал:
Вязаный памук

Продукти в категория