0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-11 %
120 бр. / лот новодошлия 24 цвят на 8 см, Златен печат гледна шифон на цветя без затваряне плоска заден панел направи си САМ цветя за момичета аксесоари за коса

120 бр. / лот новодошлия 24 цвят на 8 см, Златен печат гледна шифон на цветя без затваряне плоска заден панел направи си САМ цветя за момичета аксесоари за коса

BGN 72.00
BGN 80.96
Продуктът е наличен

Налично


Вовед
1)Боја : 24 боја за да изберете (како на сликите)
2)материјал : chiffon
3)Тежина : 4.3 g/парче
4)ГОЛЕМИНА : за 8cm
5)Пакет : 120ps во една opp вреќа
( Ве молиме љубезно марка боја кога ќе го поставите цел ,или ние ќе ги испрати по случаен избор)
Слики и суптилна боја разлика во вид Е нормално!
Превозот
1.Ние превозот сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ или Кина пост/Хонгконг Пост
Превозот way Delivey Times Hongkong пост/кина post15-25 бизнис days EMS5-9 бизнис days DHL3-4 работни дена 2.Понекогаш тоа може да потрае до 30 работни дена dute на строги обичај Инспекција. 3.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како"подарок", со ниска вредност. Врати 1.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние accpet се враќа и размена во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена,ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот. 2.Ако објектот е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.Ако заменетата не е достапно,тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање. Повратни информации 1.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 Ѕвезди за Објект како што е опишано и Комуникација и превозот брзина . 2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе им обезбеди најдобри serive. Контактирајте со нас
1.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на или ни е-мејл.
2.Ние може да одговори e-mail во рок од 24 Часа.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Шапки
Стил:
Модни модели
Вид На Модела:
Цвете
Тип:
Превръзка на главата
Отдел Име:
Деца
Материал:
Коприна, Полиестер
Пол:
Момичета

Продукти в категория