0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-47 %
DESTINY добро качество коровья естествена кожа, мъжки колан, без ключалката автоматичен Каишка мъжки известна марка 3,5 см, черно, кафяво, без катарами

DESTINY добро качество коровья естествена кожа, мъжки колан, без ключалката автоматичен Каишка мъжки известна марка 3,5 см, черно, кафяво, без катарами

BGN 15.00
BGN 28.11
Продуктът е наличен

Налично


Нашата компанија ја поддржува трговијата на мало и големо на нашите производи.
Се надеваме дека нашите производи може да се направи сте задоволни. Се заблагодарам на сите купувачи. Детали за производот Бренд : СУДБИНА Име : Појас, Погоден : Мажите Рака тока материјал : Не тока Материјал : Крава вистинска кожа Тело елементи : Lichee шема се Применуваат : Млади,младост,средна возраст Рака тока : Automatic тока Боја : Црна,Кафеава Стил : Случајни Тип : Мода Процес : Мека Должина : XXS100cm XS105cm S110cm M115cm L120cm XL125cm XXL130cm Купи три ленти, испрати high-end бренд тока. Купи три ленти, испрати high-end бренд тока. 1.Појас е направен од најдобрите cowhide, ако е неточно целосна наплата. 2.Ние ќе брод во рок од 24 часа на вашата нарачка(време на Празниците доцнење). 3.Имаме голем број на меѓународни изразат за вашиот избор.(DHL,EMS,UPS-от,e Packet,ТНТ,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) 4.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T, Western union, Money gram. 5.Ве молиме да оставите добар фидбек, ако сте задоволни со производот. 6.По добивањето имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас веднаш да се реши. Купи три ленти, испрати high-end бренд тока. Благодарен за вас! СУДБИНАТА добар квалитет крава вистинска кожа мажите појас без тока автоматско рака машки познатиот бренд 3.5 см црна браун нема тока

Параметри на продукта

Дължина На Колана:
100 см, 105 см, 110 см, 115 см, 120 см, 125 см, 130 см
Тип Елемент:
Колани
Отдел Име:
Възрастен
Номер На Модела:
TCDS001
Ширина На Лентата:
3.5 см
Стил:
Ежедневни обувки
Вид На Модела:
Шарени
Пол:
Мъже
Ширина На Ключалката:
8 см
Материал На Каишката:
Коровья кожа
Дължина На Ключалката:
4 см
търговска марка:
СЪДБА
Цвят:
Черен, Кафяв
aterial:
естествена кожа на крава
обтегач на колана:
автоматичен обтегач
Качество:
Високо качество
Стил:
модерен мъжки колан
Дължина На Колана:
100 см, 105 см, 110 см, 115 см, 120 см, 125 см, 130 см
Номер На Модела:
презрамка за мъже
Елементи на тялото:
Модел Личи
да се прилага:
Младост, младост, средна възраст, старостта

Продукти в категория