0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
10 бр./лот IRF3205 IRF3205N IPF3205PBF TO-220 110A55V мощност MOSFET

10 бр./лот IRF3205 IRF3205N IPF3205PBF TO-220 110A55V мощност MOSFET

BGN 2.88
Продуктът е наличен

Налично


Шенжен Fengshengxin Electronics Co. Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата, компанијата на "угледот прв, прв клиент" принципот, со пофалби и довербата на голем број клиенти дома и во странство. Во помош и поддршка на поголемиот дел од клиентите, во жестоката конкуренција на пазарот, корпоративни иновации, постепено се развива во нова област на e-commerce има направено голем развој, и е формирана збир на уникатни управување и работа со систем. Во клиент за управување и продажен менаџмент, има постигнато канцеларија автоматизација. Компанијата информации преку Интернет дека многу од превозникот, интегрирани кола да се справи со промената на пазарот, даде целосна претстава за предностите на високата технологија, за да се обезбедат квалитетни услуги на нашите клиенти.
Компанијата изобилство набавка, испорака брзо, во врската, има добра репутација.

Параметри на продукта

търговска марка:
FSXSEMI
is_customized:
Yes
подаване на напрежение:
Международен стандарт
Номер На Модела:
IRF3205
Мощност На Разсейване:
Международен стандарт
Работна Температура:
Международен стандарт
Състояние:
НОВО
Тип:
IC
Приложение:
Международен стандарт
Пакет:
след това-220

Продукти в категория