0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-6 %
Безплатна доставка (5 бр. / лот ) Kd900 Remote Key B05-3 бутона на дистанционното на ключа за Keydiy KD900 URG200

Безплатна доставка (5 бр. / лот ) Kd900 Remote Key B05-3 бутона на дистанционното на ключа за Keydiy KD900 URG200

BGN 68.00
BGN 71.98
Продуктът е наличен

Налично


Состојба : 100% Сосема Нов Оригиналната големина Обезбеди трговија на големо со Висок квалитет Тип : КД Далечинскиот Клуч Transponder Чип : НЕМА Електроника : ДА Батерија : НЕМА
Ова е универзален далечински копче само може да се програмира со KD900,KD900+, URG200 уред.
Можете да направите ова копче се работи за "Фолксваген" /A-udi/P-eugoet/Hyundai/К-IA/FORD/Mazda или многу други брендови
автомобил на твое.
За locksmith, не треба да има многу различни далечински клучеви во акции. Ако имате KD900,KD900+ ,URG200 уред,
можете да ги користите ова копче за да направите други брендови на копчињата од 2+1 копчињата.
Ова копче доаѓа со коло, нема чип ,батерија или на сечилото во внатрешноста.
Можете да ги купите на сечилото тип треба за KD900 далечинскиот клуч да работат со.
Пакет се вклучени :
5 PC * B01-2+1 KD900 Далечинска Контрола
1. Ние Прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT. Сите Големи Кредитни Картички Се прифаќаат преку Secure Уплатата Зачувам.
2. Плаќањето Мора да се изврши во Рок од 5 дена пред Аукција затворање!
3. Ако cann не исходот веднаш по аукција блиску,ве Молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно .Плаќањето мора да се
заврши во рок од 5 дена!
1. Во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ(Освен Некои земји и APO/FPO)
2. Ние само бродот за да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да НАТПРЕВАР ќе превозот Адреса.
3. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
4. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците,Транзит пати може да варираат.
Особено за време на сезона!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу
важно бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации,па
што можеме да го исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е impssible за решавање на прашања, ако не знаеме за нив!
Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво со нашата фабрика се наоѓа во Кина.

Параметри на продукта

Дистанционно Управление:
ДА
търговска марка:
QDTG
Характеристика:
Приглушите Имобилайзер Устройство
Тип:
Имобилайзер Устройство За Двустранно
Тип Дистанционно Управление:
Без жидкокристаллического дистанционно управление
is_customized:
Yes
Името на елементи:
SKD-W09-01
За:
URG200, KD900
Клавиш:
дистанционно
Бутон:
3
Тип Аксесоар:
Друго

Продукти в категория