0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-25 %
Комплект огледала за обратно виждане за Polaris line of ATV Universal fit on 7/8 handle bars 8 мм регулируема скоба за ATV за Yamaha YFZ450

Комплект огледала за обратно виждане за Polaris line of ATV Universal fit on 7/8 handle bars 8 мм регулируема скоба за ATV за Yamaha YFZ450

BGN 30.00
BGN 39.79
Продуктът е наличен

Налично


Rearview Огледало во собата за Поларис линија на АТВ Универзална одговара на 7/8" се справи со барови 8мм Прилагодливи Стегач за АТВ UTV додатоци
Карактеристики : Количина : 1 пар Резервни 100% Сосема Нов Материјал : високо влијание пластични & Нерѓосувачки Завртки Силен и издржлив челик менгеме Супер тешка домување е отпорен на штета Бидат безбедни и да биде во можност да се види она што се случува зад можете Лесно да го инсталирате, со ОЕМ стил заградата да се качи за да се справи со вашиот бар Fitment : UTVs, Чамци, Автомобили, Камиони, Машини, Трактори, Тешка Опрема, за ПОЛАРИС за ДА СУМ АТВ Rearview Огледало Заградата Носителот Стегач За ATV Quad Јама Нечистотија Велосипед Мотор.(вклопува 22mm се справи со бар) се Вклопуваат во 7/8" Handlebar САМО за Јамаха YFZ450 YFM Banshee Raptor Kodiak Wolverine

Параметри на продукта

търговска марка:
Кемимото
За марка/модел квадроцикла:
Полярис
Името На Модела:
За линия атв на Polaris
Широчина На Елемента:
21cm
Височина На Продукта:
10cm
специални характеристики:
Регулируема скоба
Вид На Материала:
Пластмаса
Дължина На Продукта:
32cm
Диаметъра На Продукта:
0.8cm
Тегло На Продукта:
0.6kg
Продукт:
ATV/UTV огледало за обратно виждане
Цвят:
8 мм рулонная клетка Черно огледало
Припадъци:
Универсален автомобил, всичко Bobcat UTV, за John Deere Gator HPX
Съвместима Марка:
За POLARIS за CAN AM ATV
Подходящ за 2-ма души:
за квадроцикла
Подходящ е за 3:
ATV Quad Pit Dirt мотор Motor Bike
Подходящ за 4:
само за волана 7/8 инча
подходящ за 5 души:
за Yamaha YFZ450 YFM Banshee Raptor Kodiak Wolverine

Продукти в категория