0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Чисто нов усилвател на волан рейки ляв волан за Toyota Land Cruiser 150 PN 44250-60230 44200-60230 4425060230 4420060230

Чисто нов усилвател на волан рейки ляв волан за Toyota Land Cruiser 150 PN 44250-60230 44200-60230 4425060230 4420060230

BGN 278.40
Продуктът е наличен

Налично


Новиот серво Волан Управување со левата рака се вози На Автомобил Тојота Land Cruiser 150 PN 44250-60230 44200-60230 4425060230 4420060230
Параметарот :
Функција : Серво Волан Багажник
Водич-Диск : LHD
Примена : За Автомобил Toyota Land Cruiser 150
Година : 2011
Дел NO. :
44250-60230 44200-60230 4425060230 4420060230
Одвоиле Од Копното,Кина
Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид :
ако не може да бидете сигурни,подобро е да не контактирате за да потврдам,така што за да биде 100% натпревар.
ви благодариме за вашето внимание!
Испорака :
Кога сте на ставање на ред,можете да одберете превозот метод кој ви се допаѓа.
Ако не сте сигурни која е повеќе погоден,можете да ни каже.
Ние ќе ви помогне да се избере подобро и поевтино еден.
Откако вашата уплата е завршена,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2-3working дена.
Ние donot гарантира време на испорака како меѓународна пратката ќе биде influnced
од страна на некои unctrolled фактори.
PS : На превозот цена е не вклучувајќи ги и сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и
даноци за увоз во купувачите земјата.
Се враќа :
Ние и ветуваме да се потрудиме да ви даде најдобра услуга.
Може да се врати на производи во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина,и ние ќе
Наплата тебе.
PS : 1.Купувачите треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови.И ние ќе ви ги даде
целосна наплата.
2.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе биде одговорен
за таквата штета или изгубена.
3.Купувачот плаќа враќањето такси превозот.
Гаранција :
Ние и ветуваме да им понуди бесплатен замена рамките 15days од купат е приемот на производот.
Ако било кој дел е потребно да се биде заменет по производ е користена подолго време,ние ќе ви помогнеме
купувачот е да го добие,купувачот само треба да се обрне на пратката .
PS : 1.Купувачите треба да го врати производот во оригиналната услови.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Монтаж на климатик
търговска марка:
ВЕСЕЛА ГАСТРОЛИРОВАНИЯ
Тегло На Продукта:
13kg
Височина На Продукта:
22cm
Дължина На Продукта:
45cm
Името На Модела:
Гвалт
Широчина На Елемента:
32cm
Вид На Материала:
Друго
специални характеристики:
Рейк Гидроусилителя Управление
Година:
2011-
Материал:
Високо качество
Автомобили:
За Toyota LandCruiser 150
Част№.:
44250-60230 44200-60230
Приложение:
За Land Cruiser 150
Клас На Компресора:
добре
ВОДАЧ-АВТОМОБИЛ С:
LHD (ЛЯВ ВОЛАН)
Тегло:
13kg
Фунция:
Рейк Гидроусилителя Управление
Година:
2011-
Името На Цвета:
Сребро

Продукти в категория