0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
20pcs открит край дъно мида джанти уши ядки 12X1. 5 цинк покритие за Cadillac Cimarron 1982-1988

20pcs открит край дъно мида джанти уши ядки 12X1. 5 цинк покритие за Cadillac Cimarron 1982-1988

BGN 5.76
Продуктът е наличен

Налично


Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,
на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот. LN33 AC
LN52 AC
Повлечи ореви ќе одговара на возила со 12x1.5 тема studs
Овој стил на повлечи ореви обично се користи за резервни тркала само. Тоа нема да биде компатибилен со тркала повлечи дупки w/o конусна седење.
Превозот :
Ве молиме потврдете го spec погоре, за да се обезбеди fitment на вашиот автомобил.
Ако не сте сигурни што ви се потребни, ве молиме ни e-mail.
Имаме еден магацин во кина и оној во САД,па ние ќе брод од двете локации според пописот ниво.
По пристигнувањето на локално стока, тоа е можно да се генерира даноци и такси, данок треба да биде на товар на купувачот.
Врати/Политика За Наплата :
Ние сакаме да се обезбеди на нашите клиенти со највисок задоволство. Ако не сте задоволни со нашите производи, ние ќе кредитна вашите пари назад минус превозот цена.
Барање мора да се направи во рок од 7 дена по добивањето на објектот.
Наплата ќе се даде откако ќе се добие производ и потврди нема исчезнати делови.
25% ре-порибување на плаќање ќе се наплаќа за враќање на објектот.
Купувачот е одговорно за превозот на трошоците за враќање или размена

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Гайки И Болтове
търговска марка:
IPW
Година:
1982-1988
Името На Модела:
LN33
Дължина На Продукта:
0.83inch

Продукти в категория