0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Dks17ch автоматичен компресор на климатик за автомобил nissan patrol 1999-2004 92600-VB005 92600-VB300 92600-52N01 92600-8C820

Dks17ch автоматичен компресор на климатик за автомобил nissan patrol 1999-2004 92600-VB005 92600-VB300 92600-52N01 92600-8C820

BGN 184.00
Продуктът е наличен

Налично


Висок Квалитет DKS17 CH Авто клима компресорот за автомобил nissan patrol 1999-2004 92600-VB005 92600-VB300 92600-52 N01 92600-8 C820
FUCTION : АВТОМОБИЛ A/C СИСТЕМ
ПРИЛОГ : Добро
КВАЛИТЕТ : СО ВИСОК КВАЛИТЕТ
АКЦИИ : ВО ПАРК
ДЕЛ БРОЈ :
92600-VB005 92600-VB300 92600-52 N01 92600-8 C820
КОМПРЕСОР ТИП : DKS17 CH Автомобил A/C Компресор
ГОДИНА : 1999-2004
МАКАРА ДИЈАМЕТАР : 135 MM
НАПОН : 12 V
ЖЛЕБОВИ : 1 PK /1 GR
ПРИМЕНА :
За Автомобил Nissan Patrol
Одвоиле од КОПНОТО,КИНА
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат?
А : 1.Го изберат предмети што треба,а потоа Кликнете на botton
"Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката"
2.Pls наведете го редоследот на информациите и да ја потврдите нарачката .
На пример : Изберете ur превозот начин ,
Како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн.
3.Внесете страна на купувачот исплата,Изберете начин на плаќање.
Плаќање термини како подолу. Кредитна Картичка T/T (Банкарски) Money Bookers Дебитна Картичка
4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти.
5.Прифати предмети и Повратни информации.
Q2 : Како можеме да им помогнеме у спаси цена?
A : Pls контактирајте со Нас
Ние ќе ви помогнеме у избере најдобар превозот начин според ur треба.
Повеќе економски.
На пример,руски Fedex превозот цена-две превозот начини.
1.EMS-За мала тежина
Предност : од врата до Врата,безбедност,превозот дена е за 7-15 дена.
2.Руските специјални линија -Тоа е најекономичен начин да се руски.
Предност : Економски,safty, од врата до Врата,превозот дена е за 10 или
30 дена.
Превозот со авион или по море.
Q3 : Како може да гарантира за квалитетот?
A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор.
Q4 : Ако ние не се најде на авто a/c делови тука,pls ни каже.
A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број.
2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики.
3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Инсталиране на климатика, компресора на климатика и съединител съединител
Дължина На Продукта:
28inch
търговска марка:
ВЕСЕЛА ГАСТРОЛИРОВАНИЯ
Вид На Материала:
Желязо
Година:
1999-2004
Тегло На Продукта:
8kg
Името На Модела:
G. стена
специални характеристики:
АВТОМОБИЛНАТА КЛИМАТИЧНА СИСТЕМА
Широчина На Елемента:
26inch
Височина На Продукта:
25inch
Приложение:
за автомобили nissan patrol
Вид На Компресора:
Компресор ac DKS17CH
диаметър на ролка:
135мм
Канали:
1PK / 1GR
номер на частта:
92600-VB005 92600-VB300 92600-52N01 92600-8C820
Пакет:
СТАНДАРТНА ТВЪРДА ХАРТИЕНА ОПАКОВКА
ПОДХОДЯЩ ЗА:
АВТОМОБИЛЕН КОМПРЕСОР НА КЛИМАТИКА
Доставка:
бърза доставка
Настаняване на превозното средство:
/
Volt:
12V

Продукти в категория