0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-11 %
Камион led странични габаритни светлини височината задна светлина 12V външни светлини на автомобил, камион, ремарке, задните светлини Каравана паркинг светлина

Камион led странични габаритни светлини височината задна светлина 12V външни светлини на автомобил, камион, ремарке, задните светлини Каравана паркинг светлина

BGN 7.00
BGN 7.89
Продуктът е наличен

Налично


1. 100% Сосема нов и висок квалитет.
2. Лесно да се инсталира, издржливи во употреба.
3. Ниска потрошувачка на електрична енергија-заштеда.
4. Одговара за повеќето Возила/Камиони/Приколки/Камиони.
Спецификација : -светла Боја : Црвена, Бела, Жолта -Жица Должина : 20 см-Напон : DC 12 V -Количина : 1 КОМПЈУТЕР -LED Сијалица Количина : 16 светилки
Пакет се вклучени : 1 x Страна Маркер Индикатор Светлина
Answer : ___________________________ Note : 1. Црвено жицата се поврзува со "+"; црна жицата се поврзува со "-"; жолто жицата се поврзува со претвори јачина на светлина. 2. Ве молиме бидете сигурни дека големината ќе одговара за вас возило пред купување.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5. 1% 50. 1% 29. 6% 10. 5% 4. 7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Австралија Го Оценувате (Точка Пристигна) 21. 4% 50. 0% 14. 3% 7. 2% 7. 1% Франција Го Оценувате (Точка Пристигна) 10. 5% 28. 6% 43. 8% 10. 1% 7. 0% Германија Го Оценувате (Точка Пристигна) 11. 1% 22. 2% 30. 3% 20. 9% 15. 5% Канада Го Оценувате (Точка Пристигна) 0. 0% 47. 1% 31. 4% 17. 6% 3. 9% Шпанија Го Оценувате (Точка Пристигна) 3. 5% 25. 0% 47. 9% 12. 9% 10. 7%
Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.

Параметри на продукта

Отделят Цвят:
Червено, Бяло, Жълто
Източник На Светлина:
ДРИБЛИРА
търговска марка:
Audew
Тип Елемент:
Габаритни Светлини
Името На Модела:
no
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
специални характеристики:
no
Модел автомобил:
Универсален

Продукти в категория