0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-16 %
високо качество на стайлинг на автомобили главоболие фенерче калъф за Kia Forte 2010-2013 led светлини DRL дневни светлини биксеноновые HID

високо качество на стайлинг на автомобили главоболие фенерче калъф за Kia Forte 2010-2013 led светлини DRL дневни светлини биксеноновые HID

BGN 753.00
BGN 896.00
Продуктът е наличен

Налично

Детали за производот : Автомобил Стил Главата Светилка случај за Kia Forte Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со Единица за Контрола на дознака : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми. Ние ја цениме вашата поддршка и Информации : Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начин tem Функција, Посебни Барања, итн. По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин. Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата. Кога ќе не't знае како да го искористи тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош. Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации Благодарение толку многу за вашата цел!

Параметри на продукта

Отделят Цвят:
3000K Златен, 4300K бял жълт, 6000K студено бяло, 8000K бял син
Форте Година:
2013,2012,2010,2011
Тип Елемент:
В Събирането На Прожекторите
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Тегло На Продукта:
10kg
Модел На Kia:
Форте
специални характеристики:
Осветление
Името На Модела:
KIA FORTE
търговска марка:
АВТОМАТИЧЕН ПЪТ
Диаметъра На Продукта:
60inch
За Марки Автомобили / Модели:
Киа
Напрежение:
12
Обектив:
Онлайн
Източник На Светлина:
Ксенон
Вид Ксенонова Лампа:
Единична Ксенон Светлини
Модел автомобил:
KIA FORTE
Модел Ксенонового Светлина:
H7
Тип Лампа С Нажежаема Жичка.:
Cnlight
Тип Елемент:
Фарове
Година:
2010-2013
Люмены:
2400Lm

Продукти в категория