0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Юли King 18W 6500K 6LEDs LED дневни светлини LED фарове за мъгла калъф за Suzuki Kizashi 2010-, по-1260LM/pc

Юли King 18W 6500K 6LEDs LED дневни светлини LED фарове за мъгла калъф за Suzuki Kizashi 2010-, по-1260LM/pc

BGN 111.98
Продуктът е наличен

Налично


Супер Светло 18 W 6500 K 6 LEDs LED дење да работи LED светла за магла светилка случај за Suzuki Kizashi 2010-2016 итн., во текот 1260 LM/pc, висока моќност led светилка, Водоотпорен и издржливост! брза испорака!
Ве молиме проверете го вашиот автомобил Магла Светилка тип исто како на Денот, светлата за пред вашата нарачка!
Возилото на компатибилност треба да се користи како водич само, во случаи може да биде повеќе од 1 опција се достапни за некои возила. Ние ги користиме најновите информации обезбедени од страна на дел производители да се направи огласи онолку точни колку што е можно, но ве молиме секогаш проверете ја целосната спецификација пред донесувањето на купувачите, ако сте во било каков сомнеж, тогаш ве молиме контактирајте со нас со вашето возило детали или регистрација на возила број така може да се потврди точниот делови или користење на производот и технички информации и димензиите на крстот референца за да се осигура дека вие сте избирање на точниот дел за вашата апликација.
Возилото Апликација случај за Suzuki Kizashi 2010-2016 итн
1. Случај за ТОЈОТА серија
AVANZA 2007-
AVENSIS 2006~2007
2008 година
2012-
AYGO 2005~2008
2009-
CAMRY 2006 Тајван/Тајландски/Кина тип
2009 - Тајван/Кина тип
2006-2009
2007-2009 Блискиот Исток/Австралија тип
2010-2011 Блискиот Исток/Австралија тип
2012 - Тајван/Кина тип
CAMRY ХИБРИД 2009 - Јапонија тип
2012 - Тајван тип
AURION 2007 Блискиот Исток тип
УВЕСЕЛИТЕЛЕН парк 2008
Е корола (4 D) 2004-2006 Јужна Африка/Европски тип
2007-2009 Јужна Африка/Европски тип
Е КОРОЛА AXIO 2006
Е корола 2010 - Средниот Исток/Европски тип
2010-2012 година Кина тип
Е корола AURIS 2006 Јапонија тип
2010 Јапонија тип
2007-2009 3 D/5 D Европски тип
FIELDER 2006
HIGHLANDER 2009-2011
IQ 2008
PRUIS 2009
PRUIS АЛФА 2011-
RAV 4 2005-2007
2006-2009
2010-2012 година
YARIS HYBRID 2012
YARIS 2009-
2011
VERSO S 2011
VITZ 2009
2011 Јапонија тип
VITZ, YARIS 2005-2007 4 D
2005-2008 година 5 D
Земјиште Крстарење 2010~2013
2. Случај за Lexus серија
RX270 2012-
RX350 2012-
RX450 2012-
RX 2009-
Е-F/IS250/IS350 со F-Sport Пакет САМО 2009-
КТ 2011-
3.

Параметри на продукта

Цветна Температура:
6500К
Мощност:
18W
Цвят:
Бял
Кизаши Година:
2014,2012,2010,2013,2011
Модел Suzuki:
Кизаши
Тегло На Продукта:
1kg
За Марки Автомобили / Модели:
Suzuki
Диаметъра На Продукта:
8.5cm
търговска марка:
Юли Кинг
Тип Елемент:
Противотуманная На Прожекторите В Събирането На
Името На Модела:
Led противотуманная на прожекторите
Вид На Материала:
Материали ABS + крушка лампа Led + алуминиева плоча + алуминий метал
специални характеристики:
Led противотуманная на прожекторите
Модел автомобил:
Калъф за Suzuki Kizashi 2010-2016
Люмены:
над 1260LM

Продукти в категория