0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-24 %
за mazda 3 от 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 RGB led светлини пръстени halo angel demon очи с дистанционно управление

за mazda 3 от 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 RGB led светлини пръстени halo angel demon очи с дистанционно управление

BGN 63.00
BGN 83.01
Продуктът е наличен

Налично


Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница
Ние гарантираме за да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производот.
Среќен ден.
Не двоумете се да контактирате со нас ако има нешто што можам да ви помогнат.
Ние може да го направи секое возило за вас, со нашите големи залихи на прстен големини. Контактирајте со нас за информации.
RGB ангел очи колекции
Еден сет, вклучувајќи : далечински контролер + 2/4 прстени +инвертер
Надворешниот дијаметар : 60mm230mm (било големини и форми се во ред )
Светилка Видови : rgb 5050smd
Led броеви : 30leds -69leds по ореол прстени
Бојата се менува : 3-10 бои се менува со далечински контролер
Напон : 12 V
Осветленост : 32,000
Температура на бојата : 7000 K (Бела боја)
Живот време : 30,000 Часа
Квалитет на осигурување : добар квалитет, да го положат деструктивни тест со една година гаранција
Пакет :
Контрола Метод : Усвојување IR remoter за контрола на led контролер, Кој има 24 копчиња, функцијата на секоја копче како во табелата подолу :
Осветленоста+ (8 во Сите)
Светлината- (8 во Сите)
Исклучување
На
Статички црвена
Статички зелена
Статички сина
Статички бела
Статички портокал
Статички зелен грашок
Статички темно сина
7 боја jumpy промена
Статички темно жолта
Статички синозелена
Статички браун
Сите исчезнат од & исчезнат во
Статички жолта
Статички светло сина
Статички розова
7 боја исчезнат промена
Статички слама жолта
Статички небото сино
Статички виолетова
3 база на боја jumpy
Инсталација : Допрете го црвена/црна жици од модул поле, за да се сврти јачина на светилка фаза-1 или црвена жица за да ACC/Палење Имаат примачот на модул кутија поставени зад бубрезите и носот за подобар прием се врши Увид и да ги тестираат вашите комплет пред да ја инсталирате. Ние тест секој производ пред да оди надвор нашата врата. Вие треба да бидат добро да се оди! Ако нешто не работи, најдобро е да го контактирате со нас пред да го однесете вашиот фарови, освен.

Параметри на продукта

3 години:
2009,2004,2007,2006,2008,2005
Вид На Материала:
ДРИБЛИРА
Обектив:
не inclusive
За Марки Автомобили / Модели:
Мазда
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9000
специални характеристики:
на дневната светлина и украса
Тегло На Продукта:
0.88kg
Източник На Светлина:
ДРИБЛИРА
Модел На Mazda:
3
Напрежение:
12V
Диаметъра На Продукта:
0inch
Тип Елемент:
Ангелски Очи
търговска марка:
HochiTech
Люмены:
3000Lm
Година:
2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009
Тип На Лъча Led:
Наводнения
Модел автомобил:
За Mazda 3 От 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009
Името На Модела:
За Mazda 3 От 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009
Цвят:
Червен зелен син жълт бял и така нататък

Продукти в категория