0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-11 %
DWCX жабката светлина отделение за съхранение лампа 1J0947301 1J0 947 301 е подходяща за VW Bora, Jetta Golf 1998 1999 2000 2001 2002 2003 -05

DWCX жабката светлина отделение за съхранение лампа 1J0947301 1J0 947 301 е подходяща за VW Bora, Jetta Golf 1998 1999 2000 2001 2002 2003 -05

BGN 11.00
BGN 12.30
Продуктът е наличен

Налично


Ракавица Кутија Светлина Складирање Оддел Светилка одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Бора Jetta 1 J0947301 Состојба : 100% нови Боја : Clear & Сребрена Материјал : пластични & метал Производителот Дел Број : 1 J0947301, 1 J0 947 301 Објект се вклучени : 1x ракавица кутија светлина Компатибилен Со :
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1998-2005
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Голф 1997-2006
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 1997-2005
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински
Функција :
1) Според фабричките спецификации.
2) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
3) Лесен за инсталација.
4) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

Параметри на продукта

За Марки Автомобили / Модели:
Volkswagen
Модел На Volkswagen:
Голф
Голф Година:
1997
търговска марка:
DWCX
Тип Елемент:
Дневна Светлина
Името На Модела:
1J0947301
Тегло На Продукта:
0.026 kg
Вид На Материала:
Пластмаса И Метал
специални характеристики:
-
Цвят:
Яснота & Серебр
Материал:
Пластмаса И Метал
Производствен Номер Детайли:
1J0947301, 1J0 947 301
Точка е включена в комплекта:
1x светлина жабка
подходящ 1:
за VW Bora от 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005
Подходящ 2:
за Фолксваген Голф 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006
Подходящ 3:
за VW Jetta 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005
бележка:
Това Е Замяна На Стоки На Вторичния Пазар, Но Не Е Истински
Характеристика:
Стабилни характеристики, висока надеждност
Източник На Светлина:
халогенни

Продукти в категория