0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-15 %
3408627 ключ, температура Temp превключвател датчик за аларма на подателя за дизелови двигателя Cummins NT855 4327017 3056353

3408627 ключ, температура Temp превключвател датчик за аларма на подателя за дизелови двигателя Cummins NT855 4327017 3056353

BGN 59.00
BGN 69.60
Продуктът е наличен

Налично


Ве Молиме Имајте На Ум :
pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.
Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,
инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Апликации : За Cummins NT855
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Порт Материјал : Месинг
Состојба За : -акции, Бренд-нови, Високи Перформанси
Карактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена
1. Ви благодарам многу за изборот на IVOK , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата.
2. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. Ние ќе го реши проблемот.
3. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам.
4. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.

Параметри на продукта

Настаняване:
В Воздухозаборном Патрубке
Тип:
Датчик За Температура На Охлаждащата Течност
Повторяемост:
Сензор Сигнал Ключа Temp Температура
Разделителна способност:
4327017
Хистерезис:
Температурен Прекъсвач
Тип Сензор:
Пьезоэлектрик
Стил:
D
Обхват На Измерване:
3056353
линеен:
Превключвател На Температурата Колички
търговска марка:
ИВОК
Чувствителност:
3408627
Името На Вида:
Превключвател На Температурата Колички
Атрибут:
Обзавеждане марка IVOK
Произход:
Китай
Брой Пин Кода:
3-пинов конектор
Номер на OEM производителя:
3408627
Преносимото Номер Детайли:
4327017 3056353

Продукти в категория