0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Високо качество на 89458-60010 499000-6081 сензор, регулатор на налягането на горивната магистрала за Lexus

Високо качество на 89458-60010 499000-6081 сензор, регулатор на налягането на горивната магистрала за Lexus

BGN 25.60
Продуктът е наличен

Налично


Висок квалитет 89458-60010 499000-6081 Гориво Железнички Регулатор на Притисок Сензор За Lexus
Проценетите време на испорака : ОбластМетоди e Packet Кина Пост Воздух Mail локација за подигнување на Глобалната Mail DHL Express Услуга Продолжение.. сад 7-12 дена 10-15 дена 12-20 дена 3-5 дена Канада 7-12 дена со 25-35 дена 12-20 дена 4-6 дена Австралија 7-12 дена со 25-35 дена 12-20 дена 5-7 дена руската Федерација 7-12 дена 20-30 дена дена 12-20- Велика Британија 7-12 дена 15-25 дена 12-20 дена 4-6 дена Европа - 15-25 дена 12-20 дена 4-6 дена Азија - 8-20 дена 12-20 дена 2-4 дена Блискиот Исток - 20-35 дена 15-25 дена 5-12 дена Јужна Америка - 25-35 дена 15-25 дена 5-12 дена Африка - 30-40 дена 20-25 дена 8-12 дена
Ние ќе брод оваа точка да купувачи од e Packet (за 7-12 дена за испорака) или Кина Пост Воздух Mail или DHL Глобалната Пошта , ако сакате да брод од страна на DHL Express Услуги или други превозот метод , само испрати порака до нас . Исто така, стр закуп потврдите вашата адреса за е точно, и ако сакате да го промените испорака адреса, само се чувствуваат слободни да контакт кога ќе го купите.
Обично, ние ќе брод наредби надвор и вчитување на следење на број во рок од 1-2 дена(од понеделник до петок од 9 : 00 часот-6 : 00pm) откако ќе заврши плаќање.
Информации за исплата
Ние прифаќаме Alipay (зачувам),Кредитна Картичка ,кредитна долари услови .се разбира други услови за плаќање треба вашата дополнителен услов пред вашата понуда . Како western union,Телеграфска трансфер.. е прифатена . Ние може да разговарате онлајн со Али трговија maneger ИЛИ оставете ни ја вашата порака
Се врати и гаранција
100% Гаранција За Квалитет, "Период" !!!!!!!! Ве МОЛИМЕ да не КОНТАКТИРАТЕ со БИЛО каква Загриженост.
Ние нудиме 1 Година Гаранција Против Производствени Дефекти на нашите производи.
По комуникации, ако не сте задоволни со оваа трансакција, за жал, можеби ќе треба наплата/враќање и замена :
Ние понуда не помала од 30 дена за да се врати и враќање политики.

Параметри на продукта

линеен:
90
Хистерезис:
90
Чувствителност:
100
Разделителна способност:
100
Повторяемост:
90
Обхват На Измерване:
90
Тип Сензор:
Пьезоэлектрик
търговска марка:
ОНЫПЕЙ
Тип На Сигнала:
Сигнал Напрежение Ток
Тип:
Датчик За Налягане На Маслото
Стил:
Тип Капацитет
Името на елемент :
датчик за налягане на горивната магистрала
OEM няма.:
89458-60010
Марка На Автомобила:
За Да Е Lexus
Гаранция:
1 година

Продукти в категория