0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Високо качество и безплатна доставка 89465-69175 O2 кислороден сензор за Toyota 2002-2006 година

Високо качество и безплатна доставка 89465-69175 O2 кислороден сензор за Toyota 2002-2006 година

BGN 43.20
Продуктът е наличен

Налично

Она Опис на Производот на нашата 89465-69175 Кислород Сензор? Висок квалитет и бесплатен превозот 89465-69175 Кислород O2 Сензор За Тојота 2002-2006 OE Бр 89465-69175 Тип Кислород сензор/O2 сензор за Објектот на име на Воздухот гориво сооднос сензор Бренд CCQAP Автомобил Направи за Тојота Бизнис Тип на Мало Категорија Авто сензори Тежина на 0,4 кг/pc Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 MOQ 1 Парчиња Големина Стандард Плаќање T/T,Western Union,Paypal и така натаму Гаранција 1 Година Shippment Express,Воздушен превоз,Брод и така натаму
Она што Детални Слики на нашата 89465-69175 Кислород Сензор ?
Она што Пакување & Испорака на нашите 89465-69175 Кислород Сензор? Она што е Детално Превозот Време на нашата 89465-69175 Кислород Сензор ?
Проценетите време на испорака : ОбластМетоди e Packet Кина Пост Воздух Mail локација за подигнување на Глобалната Mail DHL Express Услуга Продолжение.. сад 7-12 дена 10-15 дена 12-20 дена 3-5 дена Канада 7-12 дена со 25-35 дена 12-20 дена 4-6 дена Австралија 7-12 дена со 25-35 дена 12-20 дена 5-7 дена руската Федерација 7-12 дена 20-30 дена дена 12-20- Велика Британија 7-12 дена 15-25 дена 12-20 дена 4-6 дена Европа - 15-25 дена 12-20 дена 4-6 дена Азија - 8-20 дена 12-20 дена 2-4 дена Блискиот Исток - 20-35 дена 15-25 дена 5-12 дена Јужна Америка - 25-35 дена 15-25 дена 5-12 дена Африка - 30-40 дена 20-25 дена 8-12 дена
Ние ќе брод оваа точка да купувачи од e Packet (за 7-12 дена за испорака) или Кина Пост Воздух Mail или DHL Глобалната Пошта , ако сакате да брод од страна на DHL Express Услуги или други превозот метод, само испрати порака до нас. Исто така, стр закуп потврдите вашата адреса за е точно, и ако сакате да го промените испорака адреса, само се чувствуваат слободни да контакт кога ќе го купите. Обично, ние ќе брод наредби надвор и вчитување на следење на број во рок од 1-2 дена(од понеделник до петок од 9 : 00 часот-6 : 00pm) откако ќе заврши плаќање. Зошто да го одберете нас? Фабриката.
Сите наши работници стори сé за производство,сите наши производи се подложени на ригорозни квалитет, па така,ве молиме да веруваме во нашиот квалитет!
Примерокот куќа.

Параметри на продукта

Тип:
Вид Отопление
линеен:
90
Хистерезис:
90
Чувствителност:
100
Разделителна способност:
100
Повторяемост:
90
Обхват На Измерване:
90
Тип Сензор:
Пьезоэлектрик
търговска марка:
ОНЫПЕЙ
Друг Номер:
89465-69175
Тип:
Тип Сензор
Името на елемента:
сензора за кислород
Качество:
Висок
Размер:
нормален размер
марка на автомобила:
За Toyota
гаранция:
2 години
Номер На Модела:
89465-69175
Категория:
Автоматични сензори
Настаняване на превозното средство:
ФАСАДА

Продукти в категория