0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-25 %
Камера за обратно виждане на автомобила за Ford Fiesta ST / Classic / Ikon 2002~2008 / RCA кабел или безжично / HD, широк ъгъл на обектива / CCD Нощен изглед

Камера за обратно виждане на автомобила за Ford Fiesta ST / Classic / Ikon 2002~2008 / RCA кабел или безжично / HD, широк ъгъл на обектива / CCD Нощен изглед

BGN 33.00
BGN 43.71
Продуктът е наличен

Налично

HD High Definition / CCD Ноќ Визија / Вода Доказ / Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки / Со Паркинг Референца Линии / РКА Конектор Одговара За Ford Fiesta MK5 2002~2008 Одговара За Ford Класичен 2002~2008 Одговара За Ford Ikon 2002~2008 Година се Замени со табличка светлина инсталација HD Висок Квалитет Очила Леќа
Сет 1 : Wired Сет
Сет 2 : Безжичен Сет ( РКА )
Сет 3 : Безжичен Сет ( ПОМОШЕН )
Надворешните набљудувачи (РКА) треба да се купат во прилог, можете да кликнете на линкот подолу за да ги одберете
Инсталација на Жици Дијаграм Опис : Оваа Боја Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера. Со High-definition широк агли на гледање и добра водоотпорен функции, да помогнат во намалување на инциденти и несреќа. Понудата тоа, вие не може да се добие подобар производ на оваа цена. Клучни Карактеристики : 1 .High-definition и 170 степен широк гледање агли 2. со добра водоотпорен функција. 3. Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, мини-комбе итн 4. Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа. 5. Поддржува NTSC ТВ систем 6. Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна 7. Направени од високо квалитетни и издржливи материјали 8. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание. Спецификација : 1.Пиксели : P AL : 720* 576, NTSC : 720* 480 2.Моќност : DC12 V 110m A 3.Погледнете Агол : 170 степен 4.Слика Сензор : CCD1/3 5.TV систем : PAL / NTSC 6.Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии 7.Леќи на камерата : 18.5 мм 8.Sync. Систем : внатрешни 9.S/N Сооднос : >48 Db 10.Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 секунди 11.Видео Излез : 1.0 Vpp, 75 Ohm 12.Баланс На Белата Боја : Auto 13.Вода-доказ : IP67 14.Видео Кабел Должина : околу 6m Цена & Пакет вклучуваат : Сет 1 : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x Видео кабел 1 x Switch Кабел 1 x прирачник за Корисникот Сет 2 : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x WIFI предавателот 1 x WIFI приемник (РКА) 1 x прирачник за Корисникот Сет 3 : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x WIFI предавателот 1 x WIFI приемник ( ПОМОШЕН ) 1 x упатство
Шопинг Совети
За Плаќање :
Ние ги прифати повеќето од најпопуларните методи за плаќање преку Ali Express ЗАЧУВАМ.

Параметри на продукта

търговска марка:
Лайцзе
Кабел или безжична връзка:
Тел, Безжичен
Материал На Черупката:
Пластмаса
Екскурзовод На Линия:
ДА
Тип На Сигнала На Алармата:
Камера На Кораба Гръб, А На Задната Страна
Дължина видеокабеля:
6M
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Лещи Материал:
Стъкло

Продукти в категория