0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-11 %
Tis the Season Can Cooler Весела Коледа Customized Creative Gift Beverage Insulator бирена поставки за дома, бижута, сувенири

Tis the Season Can Cooler Весела Коледа Customized Creative Gift Beverage Insulator бирена поставки за дома, бижута, сувенири

BGN 10.00
BGN 11.18
Продуктът е наличен

Налично


** Ангажирање Подароци. 1 neoprene може да ладилници сигурни да се направи на невестата и младоженецот многу среќен. На овој блог и нејзиниот подарок ќе биде голема радост на невестата и младоженецот за нивниот голем ден! Добивање ангажиран е многу возбудливо време, и овие може да ладилници може да додадете уште повеќе excitment да се живее од иднината на Г-дин и Г-ѓа Тие ќе ги имаат овие да ги задржат своите ладни пијалоци, додека тие планираат својата свадба и имаат диплома и bachelorrette партии
**Парови На Подароци. Одличен подарок за било кој пар. Дури би можеле да бидат свадба годишнината подарок! Ова работи за младенците цел, но, исто така, се работи за тоа дека "старата во брак неколку" и секој помеѓу. Ако знаете 2 луѓе кои љубов едни со други многу и се слави дека љубовта, да им помогне да го прослават со овие прекрасни Г-дин и Г-ѓа Може да Ладилници.
**Свадба Подароци. Еден од најдобрите свадба годишнината подароци можете да го најдете во многу разумна цена. Тие дури и може да го донесе на меден месец!
**Годишнината Подароци. Овие може да ладилници направи одличен подарок за било кој пар слави уште една година заедно.
**Се сеќавам..Убавината е во окото на пиво држачот. Се овие денес за голем неговата и нејзината подарок!
**Големина на : 6.3*10.5*3.5 мм
**Оставете кориснички имиња и датумот кога одјавувањето
Пакет : 1 прилагодено може да кулер

Параметри на продукта

Тип:
Кофи, Охладители И Притежателите
Кофи, Охладители & Вид На Притежателите На:
Охладители За Вино & Охладители
документ:
FDA, CE / EU
Характеристика:
Еко-Содружественный
Материал:
неопрен
Цвят:
Смесете цвят като изображението
Размер:
6.3*10.5*3.5mm
Модел:
Индивидуален Дизайн
Обичай:
Имената и специална дата
Опаковка:
Едно Нещо Може Да Охладител
Материал:
неопрен

Продукти в категория