0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-20 %
LiitoKala ICR18350 литиева батерия 900mAh батерия 3.7 V цилиндрични лампи хранене електронна цигара за пушене

LiitoKala ICR18350 литиева батерия 900mAh батерия 3.7 V цилиндрични лампи хранене електронна цигара за пушене

BGN 6.00
BGN 7.52
Продуктът е наличен

Налично


Опис на производот
Батерија тип : ICR18350
Батеријата напон : 3.7 V
Капацитетот на батеријата : 900 m Ah
Батеријата големина : 18 * 35mm
Внатрешна батерија отпор : ≤ 80mw
Сечење Напон На Полнење : 4.2 V
Испуштање на сечење напон : 2.75 V
Стандард полнење на струјата : 450 m Ah
Максимално оптоварување тековната : 1800 m Ah
Максимална испуштање струја : 2700 m Ah
Апликации за : електронска цигара, LED светла, рефлектори, микрофони, дигитални камери, воки-токи, електронски брави, електрични играчки, итен случај осветлување, алармни системи, Медицинска опрема, комуникациска опрема, инструментација.
Стандард пакување : 50 парчиња / кутија
Совети : батеријата е капацитетот на батеријата, катоден батеријата е рамна глава.
вашето задоволство е мојот приоритет, и има за цел да ги купи со доверба Политика на Враќање : ако сте примиле дефект на објектот, ве молиме да не информирате во рок од 14 дена, замена или целосно враќање на средствата ќе бидат дадени по приемот на стоката доби назад. види : . . Ти плаќаат за превозот. . . Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и додатоци. контакт за поддршка на корисниците : ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со мене, и јас сум подготвен да се реши што е за вас. Јас мора да биде во услуга на колку што се задоволни со вашето купување. повратна информација : јас ги цениме вашите коментари и би сакал да го задржи сте среќни, па ве молам оставете ме позитивни Повратни информации кога ќе го добиете производот. тогаш јас ве остави Позитивни повратни информации на наплата. ако за било какви непредвидени случај дека не сте задоволни и мислите дека не можете да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме контактирајте ме пред тоа, и јас сум задоволен ние ќе се обидеме да работат со вас за да ги реши сите прашања што можете да направите со производот или услугата.

Параметри на продукта

Цвят:
Батерия 1PCS, батерия 2PCS, батерия 3PCS, батерия 4 БРОЯ, батерия 5PCS, батерия 6PCS
Номер На Батерията:
1-6PCS
Номер На Модела:
ICR18350
Тип Набиране:
Само Батерии
Подмяна На Батерията:
ДА
търговска марка:
liitokala
Тип:
Литиево-Йонна
Номинална Мощност:
900mAh
Размер:
18*35mm
is_customized:
Yes
Номинална Мощност:
900mAh
Подмяна На Батерията:
No

Продукти в категория