0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Dste NB-13L Nb13l литиево-йонна батерия + пътни настилки и зарядно за фотоапарат Canon G7X Mark II SX720HS SX730HS

Dste NB-13L Nb13l литиево-йонна батерия + пътни настилки и зарядно за фотоапарат Canon G7X Mark II SX720HS SX730HS

BGN 30.38
Продуктът е наличен

Налично


Драг пријател :
Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.
Овој објект се Вклучени :
1x DSTE Бренд Нова Батерија NB-13 L 1x DSTE Бренд НИ Plug Патување за Полнење
Батеријата е Вовед :
Батерија Тип : Литиум Батерија
Целосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батерија
Излезен Напон : DC 4.2 V(Макс);DC 3.6 V(Значи)
Капацитет : 5.4 Wh/1500 m Ah
Температурата на работа : од 0 до 40 Степен
Гаранција : 1 Година
Полначот е Вовед : Влез : AC 100-240 V 50/60 Hz Макс 150 м-р Излез : наизменична СТРУЈА 4.2/8.4 V Max 600 м-р
Компатибилен Камера/Видео Камера Модели :
ЗА Canon : Power Shot G5 X G7 X G7 X Mark II G9 X G7 X MARK II
G9 X MARK II SX620 HS SX720 HS SX730 HS Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата. Превозот со авион mail доаѓаат со песна Нема Големо купувачот се Комбинираат превозот попусти, Со цел да се обезбеди добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,
ние ќе го пријават како "Подарок", со ниска вредност.
Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле
или пазарната вредност на производот
и може да не важат за земјите со различни тарифни правила.
Секој увоз задолжен или такси се на купувачот одговорност да се Врати Опис
Кога ќе го добиете објект,
ако не ви се допаѓа тоа или не треба, тоа било повеќе,
можете да се вратите до нас во 14 дена откако ќе го добие пакетот,
вие само треба плати се врати превозот надомест,
кога ќе се дојде враќање пакет ќе целосна наплата на вашата исплата Услуги на Клиентите
* Негативни повратни информации и случај не може да се реши проблемот,
ако пакет уште не пристигне или објектот не работи добро
ве молиме контактирајте ние прво,ние ќе се справи со проблемот ПОБРЗО.

Параметри на продукта

Акумулаторна батерия:
ДА
Пакет:
ДА
търговска марка:
DSTE
Номер На Модела:
NB-13L
Воспользуйся:
Камера
Тип:
акумулаторна батерия
Тип:
Литиево-Йонна
Съставен Тип:
литиево-йонна батерия
Напрежение:
3,6 в
Нормален Капацитет:
1500 ма
съвместимост за:
G5X G7X G9X SX620HS

Продукти в категория