0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-10 %
4шт 7200mAh NP-F970 NP F970 NP-F960 NP-F950 батерия+1 Ултра бърз 3X по-бързо двойно зарядно устройство за SONY F930 F950 F770 F570 CCD-RV100

4шт 7200mAh NP-F970 NP F970 NP-F960 NP-F950 батерия+1 Ултра бърз 3X по-бързо двойно зарядно устройство за SONY F930 F950 F770 F570 CCD-RV100

BGN 150.00
BGN 166.22
Продуктът е наличен

Налично

7.2 V 7200m Ah NP-F960 NP-F970 НП F960 F970 Акумулатори&Брза LCD Двојна Полнач за SONY HVR-HD1000 HVR-HD1000 E HVR-V1 J ЗА Sony НП F770 F750 F570 F550 F530 НП F970 F960 F950 F930 NP-F970 FM500 H NP-FM500 H Компатибилни Модели : За SONY DCR-SC100 CCD-SC55 CCD-SC65 CCD-TR3000 CCD-TR3300 CCD-TR516 CCD-TR555 CCD-TR67 CCD-TR716 CCD-TR76 CCD-TR818 CCD-TR84 CCD-TR87 CCD-TR910 CCD-TR917 CCD-TR930 CCD-TR940 DCR-TR7000 CCD-TR3300 CCD-SC55 CCD-SC65 CCD-TR3000 CCD-TRV101 CCD-TRV11 CCD-TRV15 CCD-TRV215 CCD-TRV25 CCD-TRV30 CCD-TRV36 CCD-TRV41 CCD-TRV43 CCD-TRV46 CCD-TRV51 CCD-TRV57 CCD-TRV58 CCD-TRV615 CCD-TRV62 CCD-TRV65 CCD-TRV66 CCD-TRV67 CCD-TRV68 CCD-TRV72 CCD-TRV75 CCD-TRV81 CCD-TRV815 CCD-TRV82 CCD-TRV85 CCD-TRV87 CCD-TRV88 CCD-TRV90 CCD-TRV91 CCD-TRV93 CCD-TRV95 CCD-TRV98 CCD-TRV99 CCD-TRV715 CCD-TRV940 CCD-TR910 CCD-TR917 CCD-TR93 DCR-VX2100 HDR-FX1 HVR-Z1 U DCR-SC100 CCD-SC55 CCD-SC65 CCD-TR3000 CCD-TR3300 CCD-TR516 CCD-TR555 CCD-TR67 CCD-TR716 CCD-TR76 CCD-TR818 CCD-TR84 CCD-TR87 CCD-TR910 CCD-TR917 CCD-TR930 CCD-TR940 DCR-TR7000 CCD-TR3300 CCD-SC55 CCD-SC65 CCD-TR3000 CCD-TRV101 CCD-TRV11 CCD-TRV15 CCD-TRV215 CCD-TRV25 CCD-TRV30 CCD-TRV36 CCD-TRV41 CCD-TRV43 CCD-TRV46 CCD-TRV5 Пакетот вклучува : 4x НП F970/960 Батерии 1x Брза LCD Полнач за батерии 1x Двојна Автомобил држачи за кабел 1x ЕУ/AU/US/велика БРИТАНИЈА Кабел Карактеристики : 1. Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери Брза LCD Дисплеј Двојна USB Полнач Карактеристики : Дизајнирани за Sony НП 960/970 Батеријата 1. Широк спектар на компатибилност. Тоа може да ви наплати за дигитални Li-ion батерија со 8.4/12.6/16.8 на каков било капацитет. 2.Интелигентна контрола. Контрола MCU може автоматски да се идентификуваат напон на батеријата, ќе интелигентни полнење кога се полни, и да се спречи overcharge. 3.Двојно полнење порта дизајн. Тоа може да ви наплати две батерии во исто време. 4.Се наплаќа батерија полнач плочи, погоден за повеќето од камерите/видео камера батерии. 5. LCD дисплеј. Батеријата лост шоу, процентот на власт и тековниот режим. 6. Полнење тип е CC/CV и со сигурност и висока ефикасност. 7. Со функција за пред-полнење и литиум батерија 0 V активирање кои можат ефикасно да го продолжи животниот век на батеријата. 8. Со 5 V USB излезен порт, исто така може да ви наплати за паметен телефон, Таблет КОМПЈУТЕР, Моќ на Банките и другите 5 V USB уреди.

Параметри на продукта

Акумулаторна батерия:
ДА
Пакет:
ДА
търговска марка:
Batmax
Цвят:
Черен
Тип:
Стандартна Батерия
Воспользуйся:
Камера
Номер На Модела:
NP-F970 / 960
Тип На Батерията:
Акумулаторна литиево-йонна батерия
Обемът на:
7200mAh
волта:
7.2

Продукти в категория