0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-10 %
2 елемента NP-F970 F970 NP-F960 акумулаторна батерия+1 Ултра бърз 3X по-бързо двойно зарядно устройство за Sony F975 F970 F960 F950MC1500C 190P 198P

2 елемента NP-F970 F970 NP-F960 акумулаторна батерия+1 Ултра бърз 3X по-бързо двойно зарядно устройство за Sony F975 F970 F960 F950MC1500C 190P 198P

BGN 96.00
BGN 106.54
Продуктът е наличен

Налично

7.2 V 7200m Ah NP-F960 NP-F970 НП F960 F970 Акумулатори&Брза LCD Двојна Полнач за SONY HVR-HD1000 HVR-HD1000 E HVR-V1 J ЗА Sony НП F770 F750 F570 F550 F530 НП F970 F960 F950 F930 NP-F970 FM500 H NP-FM500 H Компатибилни Модели : За SONY DCR-SC100 CCD-SC55 CCD-SC65 CCD-TR3000 CCD-TR3300 CCD-TR516 CCD-TR555 CCD-TR67 CCD-TR716 CCD-TR76 CCD-TR818 CCD-TR84 CCD-TR87 CCD-TR910 CCD-TR917 CCD-TR930 CCD-TR940 DCR-TR7000 CCD-TR3300 CCD-SC55 CCD-SC65 CCD-TR3000 CCD-TRV101 CCD-TRV11 CCD-TRV15 CCD-TRV215 CCD-TRV25 CCD-TRV30 CCD-TRV36 CCD-TRV41 CCD-TRV43 CCD-TRV46 CCD-TRV51 CCD-TRV57 CCD-TRV58 CCD-TRV615 CCD-TRV62 CCD-TRV65 CCD-TRV66 CCD-TRV67 CCD-TRV68 CCD-TRV72 CCD-TRV75 CCD-TRV81 CCD-TRV815 CCD-TRV82 CCD-TRV85 CCD-TRV87 CCD-TRV88 CCD-TRV90 CCD-TRV91 CCD-TRV93 CCD-TRV95 CCD-TRV98 CCD-TRV99 CCD-TRV715 CCD-TRV940 CCD-TR910 CCD-TR917 CCD-TR93 DCR-VX2100 HDR-FX1 HVR-Z1 U DCR-SC100 CCD-SC55 CCD-SC65 CCD-TR3000 CCD-TR3300 CCD-TR516 CCD-TR555 CCD-TR67 CCD-TR716 CCD-TR76 CCD-TR818 CCD-TR84 CCD-TR87 CCD-TR910 CCD-TR917 CCD-TR930 CCD-TR940 DCR-TR7000 CCD-TR3300 CCD-SC55 CCD-SC65 CCD-TR3000 CCD-TRV101 CCD-TRV11 CCD-TRV15 CCD-TRV215 CCD-TRV25 CCD-TRV30 CCD-TRV36 CCD-TRV41 CCD-TRV43 CCD-TRV46 CCD-TRV5 Пакетот вклучува : 2x нп F970/960 Батерии 1x Rapid LCD Полнач за батерии 1x Двојна Автомобил држачи за кабел 1x Ѕидни држачи за кабел Карактеристики : 1. Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери Брза LCD Полначот Карактеристики : Дизајнирани за Sony НП 960/970 Батеријата 1. Широк спектар на компатибилност. Тоа може да ви наплати за дигитални Li-ion батерија со 8.4/12.6/16.8 на каков било капацитет. 2.Интелигентна контрола. Контрола MCU може автоматски да се идентификуваат напон на батеријата, ќе интелигентни полнење кога се полни, и да се спречи overcharge. 3.Двојно полнење порта дизајн. Тоа може да ви наплати две батерии во исто време. 4.Се наплаќа батерија полнач плочи, погоден за повеќето од камерите/видео камера батерии. 5. LCD дисплеј. Батеријата лост шоу, процентот на власт и тековниот режим. 6. Полнење тип е CC/CV и со сигурност и висока ефикасност. 7. Со функција за пред-полнење и литиум батерија 0 V активирање кои можат ефикасно да го продолжи животниот век на батеријата. 8. Со 5 V USB излезен порт, исто така може да ви наплати за паметен телефон, Таблет КОМПЈУТЕР, Моќ на Банките и другите 5 V USB уреди.

Параметри на продукта

Акумулаторна батерия:
ДА
Пакет:
ДА
търговска марка:
Batmax
Номер На Модела:
NP-F970
Цвят:
Черен
Тип:
Стандартна Батерия
Воспользуйся:
Камера
Тип На Батерията:
Акумулаторна литиево-йонна батерия
Обемът на:
7200mAh
волта:
7.2

Продукти в категория